Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátnőm (csak barát! )...

A barátnőm (csak barát! ) mindig verekszik. Aggódok érte. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon vékony csaj, olyan bomba nő ránézésre, de járt boxolni, kosarazott és most távfutó. Iszonyatosan erős, izmos lány, szinte fiú ha úgy vesszük.. Ő a legjobb barátom és nem is tudok rámásképp gondolni, mert a haverom, nem viselkedik lányosan.. Nagyon féltem, mert ő az a típus, akinek egyszer beszólsz, másodszorra kórházba kerülsz. Osztálytársak vagyunk és az osztály háromnegyedét ha nem is verte szét, de tartanak tőle. Mindenkivel kedves,de nagyon lobbanékony. Eddig négyszer tartóztatták le, mert helytől és embertől függetlenül bárkinek neki megy és nem hajat tép, hanem rúg, üt, tényleg úgy verekszik, mint egy férfi.. Aki leakarja fogni, azt ugyanúgy leüti, egyszer egy tanárt is, ezért 2 év felfüggesztettje van és most már nagyon félek, hogy azt le is kell ülnie. Ha én fogom le,nem üt meg szándékosan,de nem is hagyja magát, előfordult, hogy véletlen engem is megütött. Nem drogos, csak bulikba iszik, nagyon ritkán verekszik részegen, inkább akkor kedvesebb. Nem gettós lány,külsőre olyan,mint egy cicababa, de mindenki tiszteli, mert hozzá nem lehet érni,kb egy pasi sem közelíti meg ha ő nem kezdeményez.. Próbáltam rá hatni szép szóval, kiabáltam vele, a tudtára adtam, hogy be kéne fejeznie, de bólogat s mondja oké,de semmin sem változtat.

mit tehetnék még vele, nagyon kedves barátom, tényleg imádom és félek, hogy börtönbe kerül, vagy egy nap olyan fiúnak megy neki, akitől ő kap ki. Nemtől függetlenül verekszik. Szerencséjére a legtöbb fiú csak végi magát, ritkán ütnek neki vissza.. Segítsetek!:(



2013. jún. 4. 19:50
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
18 F
2013. jún. 4. 19:51
 2/16 anonim válasza:
100%
csak egyszer verik meg nagyon akkor észhez tér majd
2013. jún. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
hát fordult már elő párszor de egyedül eddig még fiú sem tudta elverni, mert tökönrúgta, onnan tütötte... aki meg elverte azt megvárta, hogy egyedül legyen és kapott az alkalmon..
2013. jún. 4. 20:39
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Múltkor írta itt egy srác, hogy egyszer egy csaj megpróbálta tökönrúgni, csak a csaj nem tudta, hogy a srác országos karatebajnokságokon igen jó helyezéseket ért el, így eléggé meglepődött, amikor éppen rúgta volna tökön és az egyik lába a levegőben volt, addig a srác a másikat kirúgta alóla, aztán pár percig csak nézelődött a csaj...
2013. jún. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
és? most mit csináljak vele? ez a lány egyébként nem túl egyenes,szóval nem 'sportszerű' a verekedés terén sem,mert hátbatámad embereket és ilyenek, ha tegnap volt vele görény valaki, akkor ma mosolyogva oda megy és bever neki 4-5öt..
2013. jún. 4. 22:12
 6/16 anonim ***** válasza:
Foh kihívnám egy MMA meccsre :DD Neeem am... De lenyugtatnám őt 1-2 re :PP Nemtom micsinálj vele, ilyennek nyugtató kell, pár év múlva am úgyis gyógyszeres kezelésre itélik mert sokat fog ez még romolni... Sajnálom.
2013. jún. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Pszichológushoz nem próbáltad elvinni? Azért ők mégis jobban értenek a viselkedéstípusok előzményeihez, lelki folyamatokhoz. Lehet, hogy a te dumádat úgy veszi, hogy jaj, XY csak nyomja a blablablát, én csak jobban tudom. Közben meg egy szakember jobban feltárhatná azt, hogy MIÉRT ilyen a viselkedése, és hogy tudna rajta változtatni.
2013. jún. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
szülei elvitték pszihológushoz, amit azzal a feltétellel teljesített, hogy vele megyek. bement a terembe felb-szta a lábát az asztalra, betette a fülesét és onnantól beszélhetett neki aki akart. utálja az idegen embereket, szóval inkább zokon vette ezt az egészet mint segítségnek:S
2013. jún. 5. 15:18
 9/16 A kérdező kommentje:
ezért gondoltam, hogy ha valaki adtanácsot talán segíthetek neki, elvégre én ismerem, mindent elmond nekem, stb.
2013. jún. 5. 15:30
 10/16 anonim ***** válasza:
55%
ö roma ? amúgy vigyázzon nehogy egyszer ő menyjen kórházba.
2013. jún. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!