Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátnőm (csak barát! )...

A barátnőm (csak barát! ) mindig verekszik. Aggódok érte. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon vékony csaj, olyan bomba nő ránézésre, de járt boxolni, kosarazott és most távfutó. Iszonyatosan erős, izmos lány, szinte fiú ha úgy vesszük.. Ő a legjobb barátom és nem is tudok rámásképp gondolni, mert a haverom, nem viselkedik lányosan.. Nagyon féltem, mert ő az a típus, akinek egyszer beszólsz, másodszorra kórházba kerülsz. Osztálytársak vagyunk és az osztály háromnegyedét ha nem is verte szét, de tartanak tőle. Mindenkivel kedves,de nagyon lobbanékony. Eddig négyszer tartóztatták le, mert helytől és embertől függetlenül bárkinek neki megy és nem hajat tép, hanem rúg, üt, tényleg úgy verekszik, mint egy férfi.. Aki leakarja fogni, azt ugyanúgy leüti, egyszer egy tanárt is, ezért 2 év felfüggesztettje van és most már nagyon félek, hogy azt le is kell ülnie. Ha én fogom le,nem üt meg szándékosan,de nem is hagyja magát, előfordult, hogy véletlen engem is megütött. Nem drogos, csak bulikba iszik, nagyon ritkán verekszik részegen, inkább akkor kedvesebb. Nem gettós lány,külsőre olyan,mint egy cicababa, de mindenki tiszteli, mert hozzá nem lehet érni,kb egy pasi sem közelíti meg ha ő nem kezdeményez.. Próbáltam rá hatni szép szóval, kiabáltam vele, a tudtára adtam, hogy be kéne fejeznie, de bólogat s mondja oké,de semmin sem változtat.

mit tehetnék még vele, nagyon kedves barátom, tényleg imádom és félek, hogy börtönbe kerül, vagy egy nap olyan fiúnak megy neki, akitől ő kap ki. Nemtől függetlenül verekszik. Szerencséjére a legtöbb fiú csak végi magát, ritkán ütnek neki vissza.. Segítsetek!:(



2013. jún. 4. 19:50
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
nem roma. magyar meg asszem valami német van a vérében
2013. jún. 21. 23:02
 12/16 A kérdező kommentje:
minden héten ottköt ki kb.. az orvosok már úgy fogadják hogy ezúttal kit miért vert el? már meg se kérdezik h győzött e.. nem azt irtam h szent és sérthetetlen, mindig ütnek neki eleget és fááj is az denem sír és nem mutatja, a kórházba is csak ugymegy hogy ha valaki beviszi. volt hogymár az vitte be akit elvert..
2013. jún. 21. 23:04
 13/16 anonim ***** válasza:

úgy értem hogy egy csávó megne lincselje


vagy ha ennyire nem érdekli hogy kinek megy neki, és mikor vigyázzon hogy nehogy roma csávónak menyjen neki mert a banda a közelbe van mindig.

2013. jún. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

Nem értem azok a fiúk miért csak "védekeznek". Ilyen balekok?


Ha jól megvernék a csajt, akkor megtanulná a leckét! (Ha nem az első, akkor majd a második verés után, stb.) Jogos önvédelem.


Egyébként miért aggódsz érte/féltesz egy ilyen barmot?

2014. jan. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Dumáld meg vele, hogy vezesse le máshol az agresszióját, (valami keményebb küzdősport pl.) ha nem megy akkor megcsapkodom én párszor, és majd csak lenyugszik :D
2014. jan. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Azóta?
ápr. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!