Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szülinapi ajándék - melyik...

Szülinapi ajándék - melyik változat a jobb?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon kedves ismerősöm, akinek elég sokat köszönhetek, és nyáron lesz a szülinapja. Gondolkodtam rajta, hogy mivel köszöntsem fel, és arra jutottam, hogy mégiscsak valami személyesebb ajándék lenne jó, nem egy pénzért megvehető holmi. Tudok vert csipkét készíteni (egész jól), így ez jutott eszembe. Amit nem sikerült eldönteni, hogy inkább fehér vagy ekrü/törtfehér színben mutatna jobban (utóbbi a hagyományosabb, nekem személy szerint tetszik, de ez most nem nekem kell, hogy tetsszen). Szerintetek melyiket válasszam? Ti milyennek örülnétek jobban?
2013. jún. 6. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez az, ami tényleg egyéni ízlés kérdése, nem tudom, az ismerősödnek melyik tetszene. Szerintem mindkettő biztos gyönyörű, de én talán inkább az ekrüre szavaznék.
2013. jún. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Láttál már nála/rajta bármilyen csipkeholmit? Csak mert például én nagyon nem szeretem, amikor olyasmiket ajándékoznak nekem, ami ugyan nem az én ízlésem, de az illető ahhoz ért..
2013. jún. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az a gondom, hogy annyira nagyon jól még nem ismerem, nem egy sokéves barátságról van szó. Egy magasan képzett, rendkívül kulturált nő, úgy vettem észre, hogy szereti a szép dolgokat, de az ízlését nem tudom úgy belőni, mintha egy régi osztálytársról lenne szó. Eszemben sincs rátukmálni olyan dolgot, ami nem tetszik neki, csak elég nehéz kitalálni az emberek ízlésvilágát, és egyszerűen nincs jobb ötletem. Nagyon sokat tett értem annak ellenére, hogy nem is rég ismerjük egymást, ezért szeretnék valami személyesebb dolgot ajándékozni. Ha van jobb ötletetek, hálás lennék érte.
2013. jún. 7. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!