Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem az egyik barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem az egyik barátomba. Elmondjam neki? :/

Figyelt kérdés

sziasztok! az a helyzet, hogy beleszerettem egyik barátomba.nagyon régóta ismerjük egymást és részemről mindig meg volt a vonzalom.2éve kb. össze is akart velem jönni, mint nem rég kiderült csak félt, hogy én nem és elrontja a barátságunk.mostanában minden nap beszélünk, 2hete találkoztunk ölelgetett és bújt hozzám.szerintetek elmondjam neki, hogy oda vagyok érte?

19L,


2013. máj. 29. 00:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp!!! Főleg ha már ő is össze akart veled jönni :)
2013. máj. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ!

csak félek, hogy elutasít, mert most már dolgozik és alig van ideje.vagy szerintetek ez nem számít annyira? :))

2013. máj. 29. 01:04
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyrészt biztos hogy nem fog elutasítani, szerintem boldog lesz, és a munka mellett is van élete mindenkinek, attól függetlenül hogy esetleg nem tudtok 24/7 együtt lenni, még lehettek boldogok.

Mindenképp próbáld meg én is azt mondom, szerintem nincs mit veszítened.

2013. máj. 29. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
mindenképpen személyesen kéne ugye? :)
2013. máj. 29. 01:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát úgy illik :D
2013. máj. 29. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
jó- jó. :) csak alig találkozunk és már nem bírok várni vele heteket :D
2013. máj. 29. 01:24
 7/7 anonim ***** válasza:

Keress rá alkalmat, amikor férfiember segítsége, társasága elkél. Pl. lehet ez egy sima esti bringázás vagy futás is, mondván hogy egyedül nem éreznéd eléggé biztonságosnak.


Nem kell hogy érzelmileg teljesen kitárulkozz, egy nőben legyen egy kis méltóság. Kedves mosollyal, érintésekkel, érintések elfogadásával tudod jelezni azt, hogy a srác szimpatikus számodra, bízd rá azt hogy férfiként meghódíthasson.

2013. máj. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!