Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a baja mindenkinek velem?

Mi a baja mindenkinek velem?

Figyelt kérdés
7-es fiu vagyok. Az osztályban az összef fiú utál, kirekesztenek mindenből... mi lehet a bajuk velem? Amikre én tippelek: Nem miinden második szavam b*zdmeg, nem hordok fullcap-et, nem tolom le seggig a nadrágomat, nem bukok meg 4-5 tantárgyból, nem rongálok meg mindent, stb... szerintetek ez vagy van még valami?

2013. jún. 11. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, a normálisság nem menő...
2013. jún. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Te megvagy nevelve, nekik meg szerintem nincs anyjuk. Vagy van, csak lesz*ják mi van a csemetéikkel.

Remélhetőleg a középiskolában normálisabb osztályt fogsz ki. :(

2013. jún. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2. Válaszoló: osztályfőnöki órán már mindenki felsorolta, hogy hova akar menni továbbtanulni, és a fele osztály ugyanoda megy ahova én .. De ez miatt nem fogom elrontani az egész életemet... Akkor inkább elviselem, de akkor is ugyanott fogok továbbtanulni...
2013. jún. 11. 22:09
 4/5 meláni6666 válasza:
Tudod sok hülyének van baja az ilyen gyerekekkel mert hogy stréberek! Ne vedd magadra tudod mit ?? inkább szólj vissza
2013. júl. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj meg más osztályokból ismerkedni. Lehet hogy van valami olyan tulajdonságod ami nekik nem nagyon szimpi lehet akármi .Nagyon fontos "Nem az az erős aki állva tud maradni, hanem aki fel tud állni!" Szóval lehet h. a földön vagy de egy kis hátsó támogatással pl. 5. 6.-os korosztály vagy a nyolcadikosok. Állj fel mutasd meg nekik hogy te nem olyan vagy akinek elképzeltek olyanak fogadjanak el amilyen vagy.
2013. júl. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!