Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem mondja el, hogy mit...

Miért nem mondja el, hogy mit mondtam, amivel megsértettem?

Figyelt kérdés

Szóval egyik osztálytársammal év végén tök jóban lettünk, meghallgattuk egymást, meg ilyenek. Suli óta nem láttam ,nem is nagyon beszéltünk. Tegnap kiderült, hogy haragszik rám. Nem akarta elmondani, hogy mi a baja. Nagy nehezen kiszedtem belőle azt, hogy "a szemébe hazudtam" . Facebook-on először mindennek lehordott, aztán avval fenyegetőzött, ha még egy sort írok neki, letilt. Reggelre letiltott. Azt mondta egy másik oldalon (ahol nem tilthat le) hogy gondolkozzak már, vagy ennyit hazudtam neki, és nem tudom a sok közül, hogy melyik az?!

Valóban nem emlékszek semmi hazugságra.. Mit csináljak? Igazából eddig lesz*rom, mert akik nem állnak mellettem, azok nem igazi barátok. :) De van még egy évünk..Addig nem nézhetjük egymást levegőnek..vagy még annak sem. 14l


2013. jún. 20. 14:02
 1/5 acelsziv ***** válasza:
100%
lehet, hogy más van a háttérben csak kitalálta ezt, hogy téged állíthasson be hibásnak.
2013. jún. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lehet..Mert van betegségem, ami most derült ki..és elmondtam neki is .. és utána irtam neki, meg akikkel jóban vagyok hogy ha bent maradok kórházban jöjjenek be- felkiáltójellel, és azt mondta, ne parancsolgassak neki, majd bemegy hozzám ha akar (...) Mindenkinek vannak gondjai, lehet hogy nem akkora mint nekem, de sok apró dolog van, ami együtt nagyon rossz...?
2013. jún. 20. 14:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy te az igazat mondtad amit ő hazugságnak itélt. Mutasd meg neki ezt a kérdést hogy lássa hogy tényleg nem tudod mi a baj.
2013. jún. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom vele tartani a kapcsolatot, letiltott engem meg azt vágta a fejemhez, hogy gáz hogy nem tudom mire gondol, biztos annyit hazudtam..
2013. jún. 20. 22:56
 5/5 anonim válasza:

Nekem is volt ilyen barátságom, de az nem barát aki így bánik veled, lehet hogy vannak bajai de akkor elkéne mondania neked hogy segíthess rajta nem pedig felháborodnia hogy te nem tudod hogy mi a baja, nem vagy te gondolatolvasó hogy tudjad ezt... Hagyd békén egy ideig, majd csak lenyugszik és rájön hogy mit tett.

Lehet hogy élvezi hogy te szenvedsz így...

2013. jún. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!