Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan kezdjek hozzá? Többi lent.

Hogyan kezdjek hozzá? Többi lent.

Figyelt kérdés
12/f vagyok.Nincs sok barátom, összesen egyetlen egy. idősebb tőlem négy évvel, de eléggé jófej barátai vannak. Hogyan tudnék velük ismerkedni? Mindketten falun lakunk, haverjai kisvárosban vagy 10 km-re. Anyum velük sehova sem engedne el, tehát nem tudom, hogyan oldhatnm meg. PLS segítsetek.!! :(

2013. jún. 21. 11:38
 1/1 anonim válasza:
Hát szerintem próbáld meg anyudnak bemutatni ôket és ha szimpatikusak neki akkor beszéld meg vele hogy hogyan tudnál találkozni velük vagy ha nem tartja őket szimpatikusnak akkor meg próbálj valaki mással barátkozni. Végülis azt mondtad hogy falun laksz akkor ott elég közlékenyek az emberek (ezt onnan tudom hogy én is ott lakok ) és akkor barátkozz mondjuk a szomszéd gyerekekkel 12/l :-D HAJRÁ
2013. jún. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!