Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hülyeség lenne levelet írni a...

Hülyeség lenne levelet írni a barátnőmnek? Ti mit szólnátok hozzá?

Figyelt kérdés

3éve vagyunk barátnők,és már az első naptól kezdve teljesen megértettük egymást,így képzeltem el "a tökéletesbarátság"ot..Fél éve összejött az egyik közeli rokonommal,azóta egyikükkel sem nagyon beszélek.Barátnőm 200kmre él tőlem,szóval szünetekben,és hosszúhétvégéken találkozunk,de most nem láttam ősz óta.

Az utóbbi időben nagyon magambasüllyedtem,már egyik régi barátnőmmel nem beszélek,már beszélgetni sem nagyon tudok.Ellökök minenkit magamtól.Nem akarom elveszteni aa barátnőm,nagyon szeretem,de eléggé eltávolódtunk egymástól,és össze is vesztünk párszor ez idő alatt.Vissza szeretném kapni,szerintetek jó ötlet,ha küldök neki egy levelet?Máshogy nem nagyon tudok kommunikálni,persze igyekszem..15/L


2013. jún. 23. 17:14
 1/1 anonim ***** válasza:
persze! szerintem ez egy nagyon szép gesztus, biztosan fog örülni. ráadásul ez elég személyes verziója annak, hogy újra felvedd vele a kapcsolatot. sok sikert!
2013. jún. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!