Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a volt barátnőmnek levelet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a volt barátnőmnek levelet írnék ugy hogy már 1 hónapja nem kerestem őt, es a levelben le volna irva minden érzés ti mit szólnátok hozzá?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Most azon gondolkodom hogy a volt barátnőmnek akit annyira szeretek írnék egy levelet amiben le lenne írva az összes érzésem, és egy bocsánat kérés az egész családhoz.. Ti mit szólnátok hozzá ha ilyet kapnátok ???



Persze a levelet ugy kell elképzelni hogy be teszem a posta ládájukba....


2010. szept. 8. 18:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Utálnám, hagyjon békén az összes volt pasim.
2010. szept. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ja hogy te ezzel így vagy... mondjuk én azt érzem hogy még szeret a volt barátnőm...lehet csak beképzelem magamnak vagy lehet hogy ez így is van,... de meg akarom tenni ezt a lépést....
2010. szept. 8. 19:03
 3/13 anonim ***** válasza:
nem tudom.. attól függ. van e most barátom, szeretem e még.. hogy váltunk el.. ha haraggal lett volna vége, akkor szerintem el se olvasnám, esetleg elolvasnám kíváncsiságból, de sz*rnék bele, ha meg még szeretem, akkor biztos átgondolnám az egészet, meg hogy tényleg az igazat írta e le, vagy csak kamuzott.. aztán talán felkeresném
2010. szept. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

hát akkor tedd meg

vagy bejön vagy nem

2010. szept. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Attól függ miket írnál a levélben...?!De amgy ha az én volt pasim írna ilyet engem biztosan felzaklatna a dolog. Ez attól is függ h hogy váltatok el.
2010. szept. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Az a szitu hogy nem haraggal váltunk el... Békében váltunk el , elmúltak az érzései de az utóbbi időben kicsit zaklattam őt és ezért pikkelt rám... Na de a lényeg az hogy sokat nem várhatok ezzel a levéllel,mivel hogy jövö héten kedden utazik el USA_ba és nem tudom mikor jön vissza,,mindesetre szeretném ezt a levelet oda adni neki...... tudom hogy már késő bánat meg minden... De hát egy szerelmes fiu képes mindenre...
2010. szept. 8. 19:07
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha azzal váltatok el, hogy már nem éreztek úgy egymás után, akkor minek áradozol itt arról, hogy hogy szereted? Nekünk vagy neki hazudtál? Ha senkinek se, akkor te sem tudod, mit akarsz és hagyd békén.
2010. szept. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.Szerintem írd meg neki a levelet:)az előbb azt hittem h rosszul váltatok el.Lehet h ha visszajön az USA-ból talán máshogy látja majd a dolgokat és esetleg újra összejöttök megint.Kitudja:)Sok szerencsét!
2010. szept. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Szia!

Szerintem írd meg neki a levelet! Ha te tényleg azt érzed hogy szeret még vagy érez valamit, akkor szerintem nem csak beképzeled. Én is ezt hittem hogy csak beképzelem a "jeleket" az exemtől, de aztán egyszer találkoztunk, és mindent megbeszéltünk, és mondta hogy "hülye" vagyok hogy nem veszem észre a jeleket és mondtam hogy de észrevettem, csak nem voltam biztos bennük. És aznap történtek dolgok...

Ha szereted szerintem az a legjobb ha megmondod neki, tudatod vele, ha ő már nem érez irántad semmit, akkor is megpróbáltad, megtudod mi van most köztetek, mármint hogy pl. nem érez semmit és akkor te is könnyebben túlteszed magad rajta, mert akkor tudni fogod hoyg ő nem akarja. De amig nem tudod ő akarja-e vagy sem, addig nem fogod magad tultenni rajta. A legrosszabb a bizonytalanság. Ha ugy váltatok el, hogy egy ilyen dolgot megtudnátok beszélni, szerintem próbáld meg. Bár lehet hogy személyesen jobb lenne ezt megbeszélni, én is tuti levelet irnék... :)

Ne túlózd el a levelet, és ne akarj semmit benne, csak tudasd vele mit érzel iránta. Gondolkozzon el a levél által a dolgon és akkor utána szerintem beszéljétek meg a dolgokat.

Remélem tudtam segíteni. :) Sok sikert, és remélem ha szeret, ujra együttlesztek! :)

L18

2010. szept. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
19:05
2010. szept. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!