Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez normális? Többi lent.

Ez normális? Többi lent.

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, és ténylegesen 6 barátom van. De közülük is van olyan, akik nem bírják a másikat, ezért ez az 5 nem alkot egy közösséget. Régi osztálytársaimmal nem tartom a kapcsolatot, a jelenlegi osztályom meg a lehető legjobban szét van szedve, ugyanis 2 osztályból vontak össze minket, ezért osztályközösség 0. Nem vagyok antiszociális, csak egyszerűen minden régi haverom eltűnt, akik a környékünkön laktak, már kb nem is köszönünk egymásnak. Facebook on vannak ismerőseim, de ők sem a barátaim, inkább akikkel találkoztam már egyszer, vagy beszéltünk 2 szót, vagy osztálytársak. Szóval megbízható barátokból 6 db van, ez normális? Én nem érzem hogy abnormális lenne, de mégis a korombeliek folyton jönnek hogy 1000 ismerős facebook on stb.

2013. jún. 23. 23:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Abszolult normális. Az, hogy valakinek hány ismerőse van, olyan, mint hogy hány fényképe van emberekről, nem számít semmit se. Átlagosan 4-5 igazi barátja van egy embernek, akibe meg lehet bízni. Nekem például csak 1.

Lényeg, hogy ilyenen ne izgulj.

2013. jún. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 nyuszika01 válasza:
Egy időben én is nagyon elkeseredtem amiatt, hogy nem voltam túl népszerű. Úgy éreztem, senkinek nem vagyok elég jó, de közben nem vettem észre, hogy ott van az a pár ember, akinek igen. Mindenben próbáltak segíteni, de én átnéztem rajtuk. Később rájöttem, hogy nem számít, hány barátod van, ha már egy ember van, akire számíthatsz, onnantól minden rendben van. A Facebook kamu, gondolj bele, alakult már ott ki valaha igazi barátság? Nem. Gondolkodj pozitívan! Én is ezt teszem. Nehéz volt, de megérte.
2013. jún. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!