Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért változott meg ennyire?

Miért változott meg ennyire?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és a legjobb barátommal 2-3 éve szinte minden nap elmentünk bringázni, vagy valamit csinálni. Mindig jól elvoltunk, néha felidézzük a "régi szép időket". Mostanában meg éjjel-nappal a Facebookot nyomja. Ha én fellépek 5 perc múlva már le is léptem, mert semmi jó nincs benne. Én minden nap elmegyek bringázni vagy ha rossz idő van akkor otthon ülök és autóversenyzést nézek. Nekem ez a hobbim, de a haveromnak semmi hobbija nincsen. Vagy facezik, vagy LoL-ozik. Rá akart beszélni, hogy én is játszak, de mondtam ,hogy én nem függök ilyenektől meg nekem nem is jön be. Nagyon megváltozott tiszta kocka lett. Tervezte, hogy lerakja motorra a jogsit, de közben meg inkább vett néhány nem is tudom mit a gépébe. Miért változhatott meg ennyire?

2013. jún. 25. 12:06
 1/4 anonim ***** válasza:
15 évesen ez még nem gáz annyira... most nagy divatja van a számítógépnek.. ha olyan 19-20 évesen is ezek lesznek neki az elsőszámú dolgok, na az már gázosabb szitu... kivéve, ha komolyan gondolja, és informatikát akar tanulni..
2013. jún. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert egy gyenge jellem és elkényelmesedett.
2013. jún. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Informatikusnak tanul :))
2013. jún. 25. 12:37
 4/4 anonim válasza:
Akkor is gáz, ha a legjobb barátjára nincs ideje az ilyen szarságok miatt.. Beszélj vele, mondd meg neki hogy ez így neked nem jó (egyébként neki sem, csak gondolom ezt még nem látja be..) és hogy hiányzik neked a régi éne. Ha ennyitől megsértődik, akkor úgysem volt igaz barát.
2013. jún. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!