Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen szuvenírt kellene...

Milyen szuvenírt kellene küldenem külföldre?

Figyelt kérdés
Hamarosan egy barátom látogat meg olaszországból és nagy dilenmában vagyok, hogy mit küljdek a szüleinek. Sok helyen nézelődtem, de nem nagyon jutottam semmire. Szerintem valami magyarországgal kapcsolatos dolgot kellene. Külön az anyának illetve az apának.

2013. jún. 25. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én az apának valamilyen magyar bort vagy pálinkát küldenék, az anyának meg fűszerpaprikát, vagy valamilyen hímzéses terítőt egyéb dísztárgyat.
2013. jún. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Úgy van!
2013. jún. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
na igen, csak az a probléma hogy repülőre nem vihet fel több mint 100ml folyadékot =/
2013. jún. 30. 22:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Bármit amit szívből adsz. Miért kellene az országra jellemzőnek lennie az ajándékodnak? Ezt nem nagyon értem.
2013. júl. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A legjobb tudomásom szerint a repcsire az utastérbe valóban nem vihet fel sok folyadékot, viszont a bőröndbe, ami a csomagtérben szállítódik, ott lehet. De ennek utána kéne nézni, mindenképp! Ja, és ha a bőröndről van szó, ami csomagtérben utazik, akkor feltétlenül meg kell említsem, hogy ezeket a csomagokat kíméletlenül dobálják, így nagyon jól be kell csomagolni az üveget! Vagy esetleg flaskában. Passz.

Az eddigi ötletek szerintem jók, nekem is ilyenek jutottak az eszembe. Szerintem egy szuvenír igenis kapcsolódjon az országhoz, ahonnan jött. Legalább egy képeslap, vagy egy hűtőmágnes legyen a valami mellé, amit kap, ha valami más jut eszedbe.

2013. júl. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!