Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha van pasim...

Mit csináljak, ha van pasim és elutazott külföldre, közben találkoztam egy sráccal aki nagyon bejön nekem állítólag én is neki!?

Figyelt kérdés
a pasim úgy ment ki, hogy elötte veszekedtünk és már majdnem 3hete nem beszéltem vele, de srác aki megtetszett azzal meg minden nap beszélek és, hogy én nem városi vagyok, de be szoktam járni suliba, most hogy szünet van mindig mondja a srác, hogy ha megyek be szóljak neki, mert találkozni akar velem...Légyszives segítsetek, mert nem tom mit tegyek...BUNKÓK KÍMÉLJETEK!!!
2013. jún. 24. 07:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nem ígértél örök hűséget, akkor azt teszel amit akarsz és kedved tartja.

Ugyan már a Te életed, a másik három hete feléd sem nézett,minek várnál rá.

Most élsz, most csapj le a pasira

2013. jún. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

3 hete egy szót sem beszéltetek?! vigyázhat rád...

talizz vele :)

2013. jún. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Döntsd el, mit akarsz. Két vasat ne akarj a tűzbe tartani. Ha az új srác szimpatikus, akkor írd meg a kintinek, hogy vége.
2013. jún. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a tanácsokat:)
2013. jún. 24. 14:20
 5/5 Vani08 válasza:
Ha dolgozni ment ki, akkor már rossz.. hogy nem együtt mentetek ki! Ha meg csak nyaralni, akkor miért nem együtt mentetek? Hagyd ott, és találkozz a másik sráccal!
2013. júl. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!