Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hátrány ha a legjobb barátnőmm...

Hátrány ha a legjobb barátnőmmel egy osztályba fogunk járna a gimiben?

Figyelt kérdés

2013. jún. 26. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:

ha igazából a legjobb barátnőd lenne, nem tennéd fel ezt a kérdést

Ha valóban az, akkor nem baj, sőt. Csak arra kell figyelnetek, h mással is szóba álljatok, ne csak ketten legyetek magatokban

2013. jún. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 zabmester ***** válasza:

Nem éppen hátrány, de az ilyenből szoktak lenni sértődések. Például, ha valamelyikőtök elkezd jobban összebarátkozni az új osztálytársak valamelyikével, a másik meg nem.

Szóval ezt jobb lenne előre tisztázni, ha már egyszer legjobb barátnők vagytok, akkor biztos meg tudjátok ezt beszélni. Illeszkedjetek be, barátkozzatok össze a többiekkel is, ettől még maradhattok továbbra is barátnők, de ez új helyzet.

2013. jún. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez igen is hátrány, ha csak nem kezelitek tökéletesen a hejzetet. Mindenkivel ismerkedjetek meg, mert ha csak egymással vagytok ebédnél, egymás mellett ültök stb. akkor könnyen sz osztály kiközösítettjeihez kerültök. Ha viszont normálisan barátkoztok akkor nem fognak utálni titeket.

Ugyan akkor ha mindenkivel barátkoztok akkor egymással lesznek gondjaitok. Mert mondjuk te leülsz egy másik lány mellé akkor az LB-d megsértődik stb. Ha ő valaki mással ebédel, akkor neked lesz bajod.

Hidd el, tapasztalatból tudom, csak nem pont ilyen helyzetben ismerkedtem meg ilyen dolgokkal. Nálunk az volt, hogy egy új lány jött, és mindketten barátkozni kezdtünk vele. Végül az akkori LB-m legjobb barátja lett... Mondanám, hogy beszéljétek meg, hogy ne legyen ilyen gond, de ez nem számít sokat. Majd ott derül ki, hogy milyen barátok vagytok.

Ha megtaláljátok azt az utat amin barátkozhattok is de együtt is maradhattok akkor igazi Legjobb Barátnők vagytok. Ha ez nem fog sikerülni akkor nem is voltatok soha azok. (nem akarlak elkeseríteni de az esetek 90%-ában az utobbi teljesül)

2013. júl. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jaa szerintem is bár én nem a legjobb barátnőmmel kerültem egy osztba hanem 2 volt fiú osztálytársamal.. Mind 2en.nagyon bunkó lett. De nem tom.mièrt mert előtts tökre jóban voltunk... Sajma ez nekem rejtèj marad h miért??? :/
2013. aug. 18. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!