Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem jövök ki az osztálytársaim...

Nem jövök ki az osztálytársaimmal. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Gimnáziumba járok már 3.éve, de ez alatt a 3 év alatt egyáltalán nem értem meg magam az osztálytársaimmal.Egy jó barátnőm akadt, aki azonban most elköltözik szóval egyedül maradok a társaságban.

Már mindent megpróbáltam, de egyszerűen nem tudok velük normálisan beszélgetni.A gond az, hogy én mindig is komolyabb voltam, vannak céljaim az életben, és mindent meg is teszek, hogy ezt elérjem.Ők viszont sokkal gyerekesebben viselkednek és ezt nem képesek megérteni, hogy számomra igenis fontos a továbbtanulás.

Emiatt azt mondják stréber vagyok és kiközösítenek, pedig én tnyleg próbálok nyitni feléjük, mégsem fogadnak el...



2013. jún. 26. 19:52
 1/3 anonim válasza:
0%
Ha nem jössz ki az osztálytársaiddal,akkor maradj bent velük!
2013. jún. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első, ez jópofa :)


Amúgy bírd ki ezt az egy évet érettségiig. Nem szakközépben vagy, ahol még a vizsga után maradnod kell. Hidd el, nálam rosszabb(hasonló szitu, de én szakmai vizsgáig maradok a gyökér osztályommal.)

2013. jún. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ismerős a szitu. Én is már 3 éve járok a suliba, és még mindig nem sikerült beilleszkednem. Amúgy is egy zárkózott, csendes lány vagyok, és ezzel még rátettek egy lapátra, amikor egy-két "menőbb" lány elkezdett piszkálni. Kis apróságokkal, de nekem nagyon rosszul esett, és még inkább befelé fordultam. Egy barátnőm volt, de ő megbukott, és közbe össze is vesztünk (nem emiatt, hanem mert velem nem foglalkozott, csak magával). Utána 10-ben és most 11-ben egy szintén csendesebb, ám de menőbb lány lett a padtársam. Ő neki van barátja, tehetős, csak márkás ruhákba jár, vannak barátai, szokott bulizni. Ritkán szoktunk beszélgetni, ha beszélgetünk is, inkább csak sulis témákról. Szóval a padtársam volt, de nem voltunk jóba, csak padtársak voltunk. Reménykedtem hogy összebarátkozunk, de nem történt meg. Most ő is megbukott, nem tudom átmegy-e a pótvizsgán, így félek előre az utolsó évtől: végig egyedül fogok lenni? Van egy-két rendes osztálytársam, néha szoktam velük beszélgetni, de csak felszínesen. Nem tudok megnyílni feléjük. Pedig szeretnék... :(


17/L

2013. jún. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!