Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Olyan magányos vagyok. Mit...

Olyan magányos vagyok. Mit tehetnék? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok. Van egy csodálatos párom és egyben ő is a legjobb barátom. De nagyon hiányzik egy igazi legjobb barátnő akivel elmehetnék vásárolni,akivel kibeszélhetném a fiúkat,együtt edzeni körmöt festeni stb. Két évvel ezelőtt volt egy nagyon nagyon jó barátnőm. Talán ő igazi barátnő volt,imádtuk egymást. Azonban én egy vékony alkatú lány vagyok ő meg kis husi volt világ életében. És a barátságunknak ez is vetett véget,hogy irigy volt rám, az alakomra, arra,hogy én jobb tanuló voltam mint ő ráadásul a barátomra is irigy volt. Így szépen lassan elváltak az útjaink és ő olyan lányok körében keresett barátságot ahol ő a szebb. Mai napig nem találtam még olyan jó barátnőt mint őt. Nem tudok megbízni a lányokban mert félek,hogy mások is irigyek lesznek. Jövőre Budapestre tanulok tovább, remélem ott kinyílik majd előttem a világ és talán megtalálom az az igazi barátnőt. Szerintetek mit tegyek? Min változtassak,hogy ne égessem meg magam újra? Aki elolvasta és válaszol annak nagyon köszönöm!!
2013. jún. 20. 17:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Legyél nyílt, vidám, KEDVES ember, aki szívesen ismerkedik másokkal (még ha gátlásaid is vannak)! Őszintéség nagyon fontos, hűen add elő magad bárhol, ne érezzék a viselkedéseden a megjátszottságot! Csak magadat add, ez alapszabály!

De ne érezd magad azért rosszul, mert az alakod jó! Ha normális lányokkal barátkozol, nem fognak irigykedni, más pedig aki irigy lenne, az nem érdemli meg a barátságodat.

2013. jún. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Pesten biztosan fogsz, csak ne zárkózz be :) Csalódás ellen nincs ellenszer sajnos, de ha a te lelkiismereted tiszta, nem bántasz másokat, akkor meg fogod találni a nagy barátnőt, hidd el :)
2013. jún. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!