Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan értessem meg a barátaim...

Hogyan értessem meg a barátaimmal hogy szükségem van egyedüllétre?!

Figyelt kérdés
Egyszerűen megőrülök! Az egyik barátnőm itthon tölti a nyarat, aminek én örülök is nagyon, megyek hozzá gyakran, ő is itt aludt nálam múltkor. Most kitalálták az egyik barátnőnkel hogy töltsem ott az egész hétvégét... Őszintén szólva semmi kedvem nincs hozzá. Társasági lény vagyok, egy bizonyos szintig, aztán már csak egyedüllétre vágyok, de ezt nem értik meg... Volt már ebből vita nem rég, mert egy héten csak kétszer mentem el hozzá, holott ő hívott mindennap, de nem tehetek róla, egyrészt buszozni sincs kedvem, másrészt tényleg néha szívesebben vagyok itthon... Hogyan adjam a tudtukra úgy, hogy ne legyen belőle veszekedés, megsértődés??

2013. jún. 28. 11:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mond azt, nem engednek el a szüleid, mert segítened kell otthon. (Csak szüleidnek is mond el, hogy azonos sztori legyen)
2013. jún. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
van már más programod, elmész valahova a szüleiddel, segíteni kell egyik rokonnak stb.
2013. jún. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos elég jól ismerik a szüleimet, és tudják hogy ilyesmiről nincs szó... :)
2013. jún. 28. 11:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Mond el nekik oszinten:)
2013. jún. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Megmondod és kész, ha értelmes a csaj, akkor megérti, ha nem, akkor bármi kifogásból sértődés lesz.


Vagy beáldozod magad, 2 napot kibírsz velük, aztán hagy örüljenek, meg te sem halsz bele. :D

2013. jún. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hol laktok? Én örülnék ilyen barátnak!:)
2013. jún. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!