Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez mégis miért van?

Ez mégis miért van?

Figyelt kérdés

Én egy 16 éves, átlagos, leszbikus lány vagyok. Életemben egyszer volt egy nagyon jó barátnőm, de abból szerelem lett, és annak vége is lett.

Azóta egy emberrel se érzem magam úgy igazán jól. Próbálok barátkozni, de nem vagyok egy kezdeményező típus. A "legjobb barátnőm" szarik a fejemre, és én ebbe már belefáradtam. Nem vagyok egy magamnak való típus, imádok társaságba lenni, beszélgetni, jól érezni magam. De ha valakivel jóba leszek, az előbb vagy utóbb kihasznál, megbánt, belém rúg. Nem értem! Pedig én tényleg nem tartom magam egy rossz embernek. Segítőkész vagyok, tényleg egy olyan ember akire lehet támaszkodni..


Ezenkívül, ha valaki szeretne beszélgetni velem, nyugodtan írhat. Nem harapok:)



2013. jún. 30. 23:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát, én szívesen barátkoznék, ha gondolod. Nekem sem tolonganak nagyon olyanok, akikkel nagyon jól eltudnám tölteni az időm...


Merre laksz amúgy?


18/L

2013. jún. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát, azt gondoltam, hogy nem vagyok egyedül... :/


Pesten.

Írj levelet! :)

2013. jún. 30. 23:16
 3/6 anonim válasza:
én is mindig szenvedek, hogy kiben bizhatok meg... aztan már eljutottam oda, hogy senkitől nem várok el semmit, így nem csalódom. :( :D
2013. júl. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

kedves kérdező, ha gondolod nekem is írhatsz :)


17/L/L

Bp.

2013. júl. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Nekem is írhatsz, szívesen megismernélek :)

19/L

2013. júl. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is szívesen megismernélek! :)

16 éves, budapesti, leszbikus lány vagyok és kezdem azt hinni, hogy itt Pesten nincsen senki hozzám hasonló.


Sajnos sokszor kell csalódnunk az emberekben, sajnálom, hogy a barátnőddel vége lett. :/ Lehet, hogy pont azért használnak ki, mert segítőkész vagy, és csak azt látják benned, hogy hogyan 'használjanak'... Ez olyan borzalmas! És a legtöbb ember ilyen. Törekszik valahová és kész mindenkit eltaposni. Hozzád hasonlóan érzek mostanában én is és egyszerűen nem értem. Szívesen barátkoznék, de nem az ilyen emberekkel. Nem értem, hogy én miért vagyok más - mármint azzal kapcsolatban, hogy mit jelent nekem egy igazi barátság.


Tudom, ezzel nem sokat segítettem, de kitartás! :)

2013. júl. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!