Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Próba-szerencse, vagy inkább...

Próba-szerencse, vagy inkább ne foglalkozzak ezzel?

Figyelt kérdés
Bocsi, lehet hogy kicsit hosszú lesz. 20/L vagyok. Van egy fiú (22éves), akit látásból ismertem és nagyon tetszett. 2 hete egy bulihelyen odajött hozzám. Egész este beszélgettünk, ölelgetett. Majd az egyik haverja odabökte nekem hogy a fiúnak barátnője van. Rákérdeztem, nem tagadta, innentől én leálltam, végül csók nem csattant. Másnap bejelölt facebookon, de nem beszéltünk a buli óta. Közben informálódtam, a barátnője 200 kilométerre lakik és még a családja sem találkozott vele. Szívesen írnék neki, mert tényleg jól elvoltunk, simán el tudnám képzelni, hogy barátok legyünk (őszinte leszek, többet is, de azt csak úgy, ha vmiért szakítanának, nem akarok belerondítani vagy 3.lenni.) Ti ráírnátok a helyemben, vagy inkább ne foglalkozzak vele?

2013. júl. 2. 23:15
 1/2 anonim válasza:
Szerintem ne foglalkozz vele. Legalább addig, amíg barátnője van.! Nyilván néha mehet egy 'szia.mizujs?' de ne éld bele magad, mert sérülhetsz
2013. júl. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Igen, erre a részére gondoltam hogy egyáltalán ráírjak-e ilyen mi újság szintű kérdéssel, vagy inkább hagyjam és majd keres ha akar.
2013. júl. 2. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!