Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nincsenek barátaim (lent...

Nincsenek barátaim (lent kifejtem az okokat) mit tehetnék?

Figyelt kérdés

23éves lány vagyok.

Gyerekkoromban sokat költöztünk , így igazán mély, gyerekkori barátság kialakulása kizárt volt.

Később mindig volt olyan akivel jól elvoltam, de valami hiányzott, nem volt olyan, "nélkülözhetetlen"lenne az életemben érzés.

Fiúkkal jól kijövök, de ők nem épp barátkozni szeretnének velem.

Sok barátnak hitt lányban csalódtam.Volt egy nagyon jó barátom, de sajnos nemrég öngyilkos lett :(

Most itt vagyok egyedül, csak a párom van nekem és a kutyáim.Nem akarok úgy élni életem végéig, hogy nem tudom meg, milyen is ha igazi barátai vagy akár csak egy ilyen barátja van az embernek.

Nem vagyok félénk, szeretek nevetni, nyitott vagyok.Sajnos valahogy mégsem jött össze eddig.

Igaz megválogatom kivel alakítok ki bizalmas viszonyt, de ez sokaknál így van.

Hol tudnék barátkozni?Mégsem úgy megy mint anno gyerekként, hogy átmegyek a szomszéd kislányhoz :D Sajnos.


2013. júl. 6. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha gondolod írj, aztán beszélgethetünk, ha gondolod :)


22N

2013. júl. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Melyik városban élsz?
2013. júl. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Borsod megye, Miskolc környékén.

Ha esetleg valamelyikőtök a közelben lakna írjon, ha van kedve!:)

2013. júl. 6. 21:15
 4/7 anonim ***** válasza:

sajna én nem arrafele lakom, de szerintem ne szomorkodj emiatt, mert biztosan találsz még barátokat:)

mondjuk ha van hobbid, akkor azzal kapcsolatos csoportokat is kereshetnél, mondjuk ( ezt csak úgy mondom ) kertészklub.

tanfolyamokon is lehet ismizni, csak mondjuk ehhez pénz kell, habár nem biztos, hogy mindegyikhez.

neten is lehet, csak ezzel figyelni kell, mert sok a csaló, és nem szabad velük akárhol és akármikor talizni.

sajnálom, hogy nincsenek barátaid, de biztosan lesznek még, ne szomorkodj:)

nekem is írhatsz, ha esetleg unatkozol, szívesen levelezek veled, csak sajna nem lakom közel hozzád, de ha nagyon uncsizol és nincs kivel beszélni, írhatsz nyugodtan:)

remélem segítettem:)

2013. júl. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz!
2013. júl. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok, kár, hogy nem a közelben éltek.:)

De nem adom fel, bevetem magam:D

Köszönöm a válaszokat!

2013. júl. 7. 13:29
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is Miskolc környékén lakok. Gyakran járok Miskolcra.

Ha gondolod, írhatsz, beszélgethetünk.

30/N

2013. júl. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!