Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha egy lány miatt...

Mit tegyek ha egy lány miatt magam alatt vagyok?

Figyelt kérdés
Csak barátok vagyunk, mindig beszélgetünk, de idővel beleszerettem. Most nyaralások miatt nem nagyon tudunk beszélni. Mit tegyek hogy "elfelejtsem"?
2013. júl. 9. 01:34
 1/4 anonim válasza:
Töltsd a szeretteiddel az időt.:) Barátok, család, rokonok stb.:) Valahogy foglald el magad..
2013. júl. 9. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van valamid, ami rá emlékeztet? Közös kép, szám, amit mindketten szerettek, valami tárgy, ami szorosan kapcsolódik hozzá? Ha nagyon magad alatt vagy (mert sajnos egy nyár alatt minden ok nélkül nem fogod elfelejteni), vegyél elő mindent, ami rá emlékeztet, gondolj egy kicsit csak rá, hallgass zenét, és utána máris jobb lesz. :)

Mellesleg az nem jelent semmit, ha csak barátok vagytok...

2013. júl. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Foglald le magad, a gondolataidat. Nézz filmeket, olvass, hallgass zenét, sportolj. Így gyorsabban telik az idő is. Sok szerencsét.
2013. júl. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sportolj.
2013. júl. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!