Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért akarja minden fiatal...

Miért akarja minden fiatal lány, hogy gyúrjam ki magam, most miért baj az, ha én jól érzem magam alig 50kilós,165-170centis fiúként is?

Figyelt kérdés
Nekem jó így, mert könnyű vagyok, fürge, mozgékony, sok helyen is elférek, nem foglalok sok helyet és nem is eszek sokat. Olcsó, energiatakarkos vagyok. A csajok nem értenek a gyúráshoz, aki gyúr, annak folyton zabálnia kell meg edzenie, Munka mellett most kajak kinek van ereje és ideje méeg konditerembe si járni meg két óránként irdatlan mennyiésgű tpanyagot magába tömni? Mert nekem nincs, csak egy felszínes csaj miatt kipróbáltam és azóta rühellem a kondis életmódot. Ennek ellenére sportolok, járok futni, illetve fekvőtámaszozni, meg hasamra edzeni szoktam. Tudom, nem vagyok a lányok álma, de igyekszem optimista lenni és bízok benne, hogy vannak nem felszínes lányok is még ebben a világban. Eddig csak nagyon kevés olyan lányt találtam, aki így el tudott volna fogadni, mindig rinyáltak, hogy kéne egy kis súly, meg sokan irigyek rám, mert én vékony vagyok és bármit meg bármennyit ehetek úgysem hízok el sosem. Én a sok támadás miatt meg a kövérekre voltam irigy egykor, de már nem, mert tudom, hogy a külsőm elűzi a felszínes, buta lányokat és ez csak jó dolog. :D

2013. júl. 5. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:
páwa gyerek?
2013. júl. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Micsoda szörnyűség...
2013. júl. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A tini csajok tényleg nem értenek a gyúráshoz,de te se..
2013. júl. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Figyi, megéri! 2 évet számolj , és ha jóképű + izmos vagy, nem a kockahasra gondolok xD = pinamágnes -> szex :) 22 f
2013. júl. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha vki legközelebb neked ezt mondja,akkor széepn kitátod a szádat és megkérdezed hogy miért gondolja így,ennyi.nem egyszerűbb?-báró.
2013. júl. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem mindenki azért gyùr mert tetszeni akar a nőknek ...
2013. júl. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem mindenki magasról lesz*rja, hogy gyúrsz-e vagy nem :D
2013. júl. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pont az, hogy nem szarják le. Aki vékony, az vagy egyedül marad, vagy csúnya nővel jön össze. Az összes nőnél kritérium a normális BMI tartományban lévő súly, különben elküldenek a fenébe.
2013. júl. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!