Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért kell engedni a melegfelv...

Miért kell engedni a melegfelvonulást? Miért van erre szükség? És mit gondolnak például a turisták akik ezt látják?

Figyelt kérdés
Én ezt nem értem. Már rég betiltottam volna, sőt nem is engedtem volna alapból. Borzalmasan rontja az országról meg a Budapestről kialakult képet, ráadásul rendőröknek stb pluszmunkát ad. Meg hát mások is vonuljanak fel "heterók vagyunk" felkiáltásokkal?
2013. júl. 9. 10:11
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
67%

Talán mert nem a középkorban vagyunk?


"Borzalmasan rontja az országról meg a Budapestről kialakult képet"

Kik előtt? Mert hogy a homi felvonulás miatt több külföldi jött ide mint amúgy egész nyáron.


Amúgy ha a szélsőjobber látens homik nem vergődnének ott minden tüntetésen már érdeklődés hiányában rég nem is rendeznék meg.

2013. júl. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
11%
Hát csak így lehetünk toleráns európaiak. Másképpen nem. Ezért muszáj, nem tudtad? Mert liberális európainak kell lenni. De a homofóbokat nem kell tolerálni, az nem így működik. A teljes tolerancia azt jelenti, hogy teljesen toleráljuk a nemzet-, és családgyalázó ötleteket. Nem kell betiltani, mert akkor nem lennénk modern és fejlett európaiak. Hisz az teljes egészében ezen múlik. Nem a gazdaságon, a kultúrán, az életfelfogáson, nem, az a másságon, hidd el.
2013. júl. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
70%

"Borzalmasan rontja az országról meg a Budapestről kialakult képet"


Pont hogy a betiltás okozna rossz képet. Minden EU-s, fejletten gondolkodó országban tartanak felvonulást, és sok helyen, mint London, Amszterdam ez már családi kikapcsolódásnak számít minden bekiabálás, "mocskos *uzizás nélkül."

2013. júl. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
63%
Elég sok országba van, ez aztán semmit nem ront az ország képén az biztos.
2013. júl. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:
De minek kell felvonulni? A normális emberek sem vonulgatnak! Az oké hogy elfogadjuk a másságot stb. de minek ilyenek?
2013. júl. 9. 10:26
 6/45 Froncsi válasza:
55%

Itt nem nyerhetsz kedves kérdező...

Kikiáltanak homofóbnak, és megköveznek.

A melegek egyenjugúságért küzdenek, de nekik külön olimpiát kell indítani, meg felvonulni. Szerintem ezekkel a baromságokkal uszítják maguk ellen az embereket. Érdekes, régen is voltak melegek, mégsem foglalkozott velük senki. Csak most kitalálták, hogy ők egyenlőek akarnak lenni, és azóta meg a cirkusz.

Ha befognák a szájukat senki nem cseszegetné őket.

2013. júl. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
47%

akit idegesít és irritál hogy elmebeteg módon felöltözött és sminkelt "férfiak" vonulnak végig a városon az látens meleg? ma is láttam egy homokost, kb női ruhákban volt, szűk strasszköves farmer, perszt 5 számmal kisebb. még jó hogy nem reggeliztem... nem tehetek róla, hányingerkeltő. (ÉS NEM A NORMÁLISAN KINÉZŐ MELEGEK A GOND!)


amúgy a nácizó meg látens melegezők mit mondanak az ortodox zsidókról Izraelben akik tömegesen mennek ki az otanira kövekkel meg hasonlókkal dobálni? azok is nácik? (bár az tény hogy leragadtak a kzépkorban)

2013. júl. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:
Utolsó és második, egyetértek. Nem tudom mit kínlódnak, mit akarnak ezzel elérni? SZerintem eddig is egyenjogúak voltak. Még hogy "Budapest Pride", azaz Budapest büszkesége... inkább Budapest szégyene, meg az egész országvezetésé, hogy ilyeneket megrendeznek, és aztán még örülnek is neki. Folyamatosan csak az attrocitás van belőle. Meg pl. ha én aznap délután be akarok jutni a Hősök terétől a Gresham palotához, tegyek 10 km-es kerülőt a belvárosi forgalomban, mert elfoglalták a teljes Andrássy utat, ami oda visz. Vonuljanak akkor a Hármashatárhegyen vagy bánom is én, miért pont az egyik legforgalmasabb és legfrekventáltabb utcát lepik meg? mi kiesés ez az ottani üzleteknek éttermeknek hoteleknek stb.?
2013. júl. 9. 10:33
 9/45 A kérdező kommentje:
*Meg utolsó előttivel is
2013. júl. 9. 10:34
 10/45 anonim ***** válasza:
77%

"mi kiesés ez az ottani üzleteknek éttermeknek hoteleknek"

Nem túl sok, főleg a hotelek miért vesztenének. Egyébként Budapest megítélésén nem ront, a felvonuláson szerintem több volt a külföldi, mi az egyik beengedő kapunál kérdezgettük, hogy a metróhoz vagy a felvonulásra jönnek -e és ritkábban kellett magyarul megszólalnunk, de a héten akikkel találkoztam külföldiek és hallottak a Pride-ról, kérdezték, hogyan lehet kijutni, mikor lesz.

Egyik kedves élményem mikor egy idős néni, aki New Yorkból jött, azt mondta, hogy csodálatos, ami itt van (ilyen szivárványos stand volt) és hogy ott mindig elmennek a Pride-ra, és szeretne itt is eljönni.

A rendőröknek a pluszmunkát az ellentüntetők adják, ugye nem mi akarjuk megverni a másikat (vicces volt az a videó, amikor a szemüveges agresszív "nő" elkezdte ütlegelni a biciklis felvonulót, a rendőr leállította, aztán azt hazudta, hogy a srác ütött először, oké...)

Nem kínlódunk egyébként, hanem egy hatalmasat bulizunk, majd nézd meg a képgalériákat, mindenki mosolyog, jól érzi magát, táncolunk. Legközelebb gyere el te is, sokan voltak heterók, például legelől, egy heteró pár sétált kézenfogva, nagyon édesek voltak. Ilyen anarchisták voltak, akik kiálltak a melegekért.

2013. júl. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!