Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a teendő, ha egy barátnőm...

Mi a teendő, ha egy barátnőm berágott rám, mert őszinte voltam hozzá?

Figyelt kérdés

egyszerűen azt hitte, hogy ő a legjobb barátnőm, de felvilágosítottam, hogy nem ő. Ezen nagyon meglepődött. (nem kiabáltam, vagy ilyesmi)Aztán amikor összefutok vele az utcán, akkor mindig azt kérdezte cinikusan, hogy hova lettek a barátnőim, és hogy hogy vannak, és miért nem vagyok velük. Holott barátnőm ő is, de nem olyan...

Ennyi....Ha van választotok, írjátok meg légyszí...


dert



2013. júl. 15. 09:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Féltékeny :) Hagyd, majd megnyugszik és keres téged :)
2013. júl. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Salx Narval ***** válasza:
75%
"egyszerűen azt hitte, hogy ő a legjobb barátnőm" Pedig az ember legjobb barátja a kutya.:D
2013. júl. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Nem Mr. Bustán, meg egyéb látens meleg "maszkulin" kultúrán kéne nevelkedni, és akkor leesne, hogy ez a viselkedés még egy sráctól is nagyon bunkó lett volna, nem hogy egy lánytól... A barátnődnek igaza van, észre kéne venned magad és bocsánatot kérni.
2013. júl. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Megbántottad. Nem rád haragszik, hidd el, hanem a helyzetre, a mi történt.

Hívd el őt is valamerre, amikor a többi barátoddal vagy, de ebben az időben foglalkozz vele kicsit többet, hadd lássa, hogy számodra nem a többiek a "best of". Ha legközelebb meg nincs ott, akkor tudsz a másik barátnőkkel lógni, ennyi.

2013. júl. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha előtte nagyon jóban voltatok és vele is úgy viselkedtél mint legjobb barátnő akkor érthető. Ilyen volt velem is, én is haragudtam, de megértettem és lenyugodtam. Jobb ha őszinte vagy és tudatod vele a szándékaidat. Szerintem jól tetted és majd ő is rájön erre.
2013. júl. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
67%
Már semmilyen barátnőm nem lennél, egy ilyen beszólás után.
2013. júl. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!