Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem tudják megérteni?

Kameko-san kérdése:

Miért nem tudják megérteni?

Figyelt kérdés
Van két barátom. Az pár közös osztálytárs kihívta őket mászkálni a faluba, ahogy engem is. Velem mindig is szemétkedtek, piszkálódtak azok az emberek, kellemetlen velük együtt lennem, ezért nemet mondtam. A barátaim igent. Ez nem is zavarna, azzal mászkálnak akivel csak akarnak. Viszont felhívtak, hogy miért nem megyek, és mivel ki volt hangosítva a telefon csak annyit mondtam, hogy nincs kedvem. Erre elkezdik, hogy "az élethez van kedved?", meg, hogy "biztos menstruál". Pedig tudják, hogy utálom azokat a fiúkat.

2013. júl. 17. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket hívják érdekbarátnak vagy felszínes k*csögöknek, akik így viselkednek.


Bár az is lehet hogy te veszed őket egy kisit túl komolyan. Szólj vissza te is. ne hagyd magad!

2013. júl. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, már hét éve szekálnak. Pedig a suliban mindenkivel kedves vagyok, nem szeretek veszekedni. Persze próbáltam már ezt a visszaszólós dolgot is, de nem jött be. Meg egy ideig tanári tanácsra nem reagáltam túlzottan rájuk, hátha megunják (mert ugye elvileg a "szenvedésemet" akarják látni), de nem változott semmi. Épp ezért nem szeretek iskolába járni, várom már a 8.év végét, és most így nyáron örültem, hogy a barátaimmal hülyülhetek, beszélgethetek, meg ilyenek... Erre meg a fenti... :(
2013. júl. 17. 21:42
 3/6 anonim ***** válasza:

Beszéltél-e már azokkal, akik szekálnak, hogy ez rosszul esik neked, és talán ők ezt viccesnek találják de te nem?

Jobb ötletem most nincs.

Meg új barátok esetleg... de tudom, az nem feltétlenül egyszerű.

2013. júl. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Persze, mondtam már nekik, de nem érdekli őket különösebben.

Vannak barátaim rajtuk kívül, de ők messze élnek. :/

2013. júl. 18. 10:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Velem is hasonló a helyzet de nem szabad hogy ez még jobban elfajuljon áll beszéljétek meg hogy mi és hogyan meddig ha továbbra is piszkálnak akkor állj a sarkadra és ne hagyd magad mert az embernek azért vannak barátai hogy segítsenek egymásnak nem azért hogy szekálják a másikat!
2013. júl. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát. Keress más barátokat. Szerintem. Sok szívfájdalmat meg fogsz magadnak spórolni.
2013. júl. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!