Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 9. -es lány vagyok, új osztály...

9. -es lány vagyok, új osztályba kerültem, hogyan barátkozzak? (többi hosszabban lent)

Figyelt kérdés

Most váltottam évközben iskolát, bekerültem az osztályba és 2 lánnyal is jóba lettem, sokat beszélgettem velük. Aztán barátkoztam egy 3. lánnyal is, vele is nagyon jól kijövök és szeretek vele lenni. De aztán kiderült, hogy ő egy másik klikkbe tartozik és a 2 barátnőm haragszik rám, amiért vele is vagyok. Azt mondták, hogy ne legyek vele mert hülye, gyűlölik őt és a klikket, amibe van.

Most mit csináljak? Jól kijövünk, csak azért ne barátkozzak vele mert egy másik klikkben van? :(

Egyikőjüket sem akarom elveszíteni, mit tegyek? Az előző sulimból is a szar osztály miatt jöttem el, nem akarom, hogy itt is ez legyen! Segítsetek! :(


2013. máj. 25. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Soha ne hagyd hogy valaki meg mondja kivel barátkozz. Először csak vele ne,aztán mással se aztán senkivel csak velük. Mondd meg nekik hogy kedveled őket, de a másik lányt is és ha ezt nem fogadják el akkor sorry. Az említett klikk milyen? lehet hogy oda könnyen befogadnának ha a többiekkel is barátkoznál.
2013. máj. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt a klikket nem ismerem annyira, kb csak azt a lányt belőle. Az a baj, hogy az első két barátnőmet sem szeretném elveszíteni, nagyon jól érzem velem magam velük, meg biztonságban is...és ha azt a 3. lányt választom, akkor félek, hogy őket elveszítem. De a 3. lányt nem ismerem olyan jól, mint őket...csak egyre többet jön oda hozzám, meg beszélgetünk, hülyülünk, sok közös témánk van és fel is tűnne neki, h eddig jól megvoltunk aztán másnap már nem...
2013. máj. 25. 18:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Legyél azokkal akikkel szeretsz lenni, és annak aki utasítgat arra hogy ezzel vagy azzal legyél ne mással annak mondd meg hogy véleményed szerint az számít hogy veled hogy viselkedik és mivel veled ez és ez kedves ezért kedveled.
2013. máj. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szerintem az ilyen "barát"nem barát..

Az igazi barát úgy fogad el ahogy vagy és nem érdekli kivel barátkozol. Pl.: a barátnőm barátnőjét szinte az egész osztály utálja és engem mégsem zavar..

2013. máj. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!