Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert ciki ha vkinek nincsenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert ciki ha vkinek nincsenek baratai?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 17. 11:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
30%
mert ha jófej lenne lennének barátai, és nemjófejnek lenni ciki
2013. ápr. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A társadalmi elfogadottság egyik mércéje, hogy elfogad a társadalom.
2013. ápr. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs egy barátom se, magamnakvaló vagyok...mások szerint gondolom kretén. Nem érdekel, hogy ciki-e, én ilyen vagyok és kész. Sose voltak barátaim, és már nem is nagyon lesznek, ezt szoktam meg.
2013. ápr. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%

Nem feltétlenül kell "jó fejnek" lenni, inkább az "arcokat" részesítik előnyben mindenhol. Én pl sose szerettem barátkozni, mert teljesen fölösleges dolognak tartom. Létrehozni olyan kapcsolatokat, mint a volt iskolai haverjaim, akikkel már valószínűleg nem találkozok. Ezek az emberek le se szartak, amikor kerestem őket. Volt olyan aki fel se vette a telefont, meg azt mondják, hogy nem szokták az üzeneteiket nézegetni. Ismerem mindegyiket és tudom, hogy egész nap ott ülnek a Facebook, meg az egyéb társalkodó oldalon.

Az emberek álszentek, akikkel teljes mértékben felesleges bármiféle kapcsolatot kialakítani.

2013. ápr. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Mert a legfurcsább alakok is(mint én) találnak olyant,aki kedveli,jól ki jön vele.Akinek nincs,az senkivel se tud kijönni,és az nem jó.
2013. ápr. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem nincsenek barátaim, mert nem járok közösségbe, senkivel sem találkozom, szóval természetes, hogy így alakult. Mindegy, legalább nem használnak ki.
2013. ápr. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Mert a barátok segítségével gyakorlod az emberi kapcsolatokat. Meg úgy általában reálisabb képed lesz róluk.

Például itt írta valaki, hogy legalább nem használják ki. Most komolyan, milyen gondolkodása lehet annak, aki minden emberre úgy tekint, hogy "úgyis kihasznál"? Akinek vannak barátai, az legalább reálisan látja a dolgokat, hiszen van tapasztalata az emberi kapcsolatokban.

2013. ápr. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én egyet értek azzal aki azt írta hogy legalább nem használják ki, mert bizony ez az igazság. Voltak álbarátaim és úgy gondolom bőven megtapasztaltam hogy nem kérek többet. Egyik se volt kivétel, ettől még ugyanúgy meg van a tapasztalat, csak nem pozitív.

Egyébként a kérdésre is válaszolva, egyáltalán nem ciki!

2013. ápr. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
7: Szerinted én nem tapasztalatból írtam, hogy legalább nem használnak ki? :) Voltak barátaim, azaz pontosabban álbarátok, akik szinte élősködtek rajtam. Ezek most elkoptak, és mivel nem járok társaságba, így nincs lehetőségem új barátságokat kialakítani. Nyilván megvan a hátránya is: nincs kivel eltölteni a szabadidőt, de az előnye is, hogy legalább így 100%, hogy nem használnak ki. Remélem érted, mire akarok kilyukadni.
2013. ápr. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Értettem én elsőre is. De - és most ne haragudj, de nem tudom igazán szépíteni - ha valaki nyilván a rossz emberismeretéből adódóan rossz emberekkel barátkozik, és a rossz tapasztalatok után ahelyett, hogy átgondolná és tanulna belőle, inkább megfutamodik és inkább feladja, az elég sokat elárul az ember jelleméről, kitartásáról.


Nekem is voltak olyan "barátaim", akikkel jobb lett volna szóba se állni, volt aki kihasznált, volt aki keresztbe tett. De őszintén átgondolva a dolgot és a kapcsolatunkat, mindenkiben észrevettem, hogy mit szúrtam el. Mi(k) volt(ak) azok a jelek, amiket nem vettem figyelembe. A következő kapcsolataimnál már ügyeltem ezekre, akin láttam hasonló jeleket, azzal inkább nem barátkoztam. Ennek az eredménye egy olyan baráti kör, akikben feltétel nélkül megbízom, és sok éve érdemesnek mutatkoznak a bizalmamra.


Ilyen tapasztalatok után nem tudom elfogadni, ha valaki ahelyett, hogy a problémáiból tanulna, egyrészt nem néz szembe velük és újra elköveti őket (tehát valószínűleg nem fejlődőképes), másrészt megfutamodik (tehát gyáva és nem kitartó). Persze lehet, hogy emiatt elveszítek egy-egy értékes embert, de sok kellemetlenségtől megkímélem magam. És bőven akadnak olyan értékes emberek is, akikkel maximálisan egyet tudok érteni.

2013. ápr. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!