Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Erre most mi a helyes válasz?...

Erre most mi a helyes válasz? Ez itt a nagy kérdés. Bővebb kifejtés lennt (hosszú)

Figyelt kérdés

Volt egy pasi, aki tényleg az egyik legjobb barátom volt. Ó, hogy mekkorát tévedtem én édes istenem!!! 8 hónapig hazudott nekem csak azért hogy lefektessen( de nem sikerült neki)ennek ellenére mégis utólag derült ki, hogy meg fertőzött, és elég komoly egészségi ügyi bajok lettek belőle. A weblapján beszélte ki az olyanokat mint én, kiemelve benne a hibáimat, származásomat stb. (Igazándiból innét derült ki ezaz egész, innét kapcsoltam hosszú idő után.)

Azzal a csajjal lépett félre akit a legjobban szerettem barátként. Kihasznált, becsapott, megalázott.Ezt a csajt amúgy 2x elővette, és ott hetyegett mindenki orra előtt, hogy nézzétek milyen nőm van..

Aztán 2 hónappal később, amikor egy sose add fel -előadást néztünk meg a fősulin, és hazamentem,rosszul lettem mivel nagyon fáradt, kimerült és szomjas voltam. Erre ő megjelenik, előttem gúnyos megszégyenítő vigyorral az arcán.A csajjal ment el mellettem, úgyhogy még csak nem is köszönt. Mint aki tökéletesen elégedett azzal ami van.

Aztán megvolt az esély hogy összejöjjek egy sztárral ( ami sikerült is :D )barátnőm intézte az egészet. Erre ő facebookon kezd el szórakozni, mint aki nem tudja megemészteni ezt. Aztán rá 2 hétre meghalt a nagyapám, zokogtam mint állat, főként nagyim miatt, nem ő erre az egészet újra kezdi. Igen, így ahogy mondom. Ha eddig nem zokogtam volna emiatt, meg azért hogy elkúrta az érettségi utáni szünetemet, akkor ő meg tesz egy lapáttal. Ennyit az őszinte részvétel nyilvánításról. Amikor meg agyonizgultam magamat a főiskolai vizsgám miatt, ISMÉT újrakezdi az egészet. Aztán jönnek a munkahelyi problémák.Amikor meglátott engem lejönni a vonatról, olyan felsőbbrendűen és lenézően és kimérten nézett rám, mintha maga a szánalom lennék... én meg? nem csináltam, semmit vettem a kabátomat és mentem tovább. nem érdekelt. Munkahelyre visszatérve amúgy: Komolyan mondom az egész országban nincs annyi semmirekellő ember, mint amennyivel a szakmai gyakorlatom alatt és a munkahelyem alatt találkoztam. Csoda, hogy még tényleg van dolgozó ember ebben az országban. Nem ő folytatja ugyanúgy tovább ezt a facebookon... Amikor meg megtudta, hogy összejöttem az egyik volt évfolyamtársával, akivel nem csípték egymást..... hát akkor is csinálta, de szívesen megnéztem volna az arckifejezését. Megtudni milyen az, amikor valami ilyen is lehet....

Most őszintén hogy lehet valaki ekkora szemét? azt gondolja h, füttyent egyet és sírva rohanok vissza hozzá? hogy ennyi önbecsülésem sincs, annak ellenére, hogy így becsapott?

Erre mit ad isten: valentin nap előtt egy nappal rám ír: szia, mi van veled, rég dumáltunk, miért nem jelölsz vissza facen stb.

most ezzel mit akart? hogy 3 mondattal minden el van intézve? amúgy nem válaszoltam neki, töröltem az e-mailt, későbbiekben meg le is tiltottam.

Csak tudjátok, most úgy felömlött bennem ezaz egész, és megkérdem a nagyközönséget, mégis mire volt jó ezaz egész, mert a sztori már 3 éves, de még mindig nem kaptam rá választ, és most tudni szeretném, mégha elméleti síkon is......



2013. júl. 19. 22:14
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Kicsit zavarosnak tűnik nekem az írásod... Eme férfi pedig egy címeres gyökér. Irányításmániás kisfiú, és egyáltalán nem értem, mégis mit óhajt elérni. Kérdezted már tőle? De komolyan! Kérdezd már meg tőle, mégis mi a jó fenét akar tőled!?
2013. júl. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

1. köszi a választ.


2- bocsi, ha zavaros volt egy kissé


3.nem akarok vele beszélni. Ő fertőzött meg, ő szenvedje el a következményeket.ezért is tettem fel a kérdést, mégis mire jó ez( habár, van egy olyan érzésem, hogy megint csak szexet akar tőlem vagy a csajától kisajtolni vagy éppen pénzt) Ez most az új divat :(

2013. júl. 19. 22:33
 3/12 anonim válasza:

ööö, kicsit össze van folyva, amitől a vége nehézkesen érthető, néhány enter jó lett volna.


Tökmind1, először azt hittem megfertőzött?? azt hittem valami szexuális dolog, bár nem értettem hogy ha nem feküdtetek le, és igazából nem derül ki hogy mi bajod volt, de mind1, nem számít.


A weblapos dolog ok, aztán újra kezdi, aztán ez, aztán megint újra, szóval elég összevissza az egész, meg mit kezd újra? akkor azt hogy lényegében egy *asz volt?


Mert nekem kb ez jön le, írtál sok mindent, de ezek sok mindent nem befolyásolnak, meghalt a nagypapád, ő *asz volt, tehát egy *asz, hát ennyi értelme volt. Egy hülye féltékeny p*öcs, akinek bejöttél,, vagy csak megakart dugni, valamelyik..


Megjelenik gúnyos mosollyal ebben sincs semmi extra, egy hülye p*öcs. Nem hiszem hogy erre tudnál sokkal hü de áhááá na ezért választ kapni.


Egyébként meg nyugodtan elküldhetted volna a büdös ******* amikor ezeket csinálta. Főleg ha ennyire zavart, ha tehetetlen lettél volna az más. El kellet volna egyszerűen küldened azt kész,,


semmire se volt jó, csak arra hogy 3 évvel később megkérdezd itt ezt a kérdést

2013. júl. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

szóval annyi értelme volt, hogy itt fel tegyem a kérdést 3 év után, és az illető egy f*asz.

és zavaros.

Ok, köszi, ahogy gondoljátok....

2013. júl. 19. 22:37
 5/12 anonim válasza:

"nem akarok vele beszélni. Ő fertőzött meg, ő szenvedje el a következményeket.ezért is tettem fel a kérdést, mégis mire jó ez( habár, van egy olyan érzésem, hogy megint csak szexet akar tőlem vagy a csajától kisajtolni vagy éppen pénzt) Ez most az új divat :("


most nem azt írtad hogy már 3 éve volt?? itt is úgy írsz erről mintha, jaaj most mi lesz!! :O, kiakar sajtolni vagy épp pénzt akar.. AKKOR NE ADJ NEKI! komolyan küld már el a k**va a***ába. Vagy bárki kér tőled adsz neki.. mit érdekel mi a f**** akar egyáltalán. Ő szenvedjen aha, hát biztos ő is legalább ennyire agyalhat ezen mint te...hogyne (bár AKÁR lehetséges)


Meg már le is tiltottad, de közben pénzt kér,, tök jó

2013. júl. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

nem. nem.

Nem kér pénzt. Csak én gondolom azt.

És a weblapos sztori óta telt el 3 év.

Nem hiszem, hogy agyal, csak nem értem mit akar.És tényleg az. Egy f*asz.

jaj most mi lesz? nem lesz semmi, magányos vagyok, és vannak dolgok amiket nem értek. Mint ez a mostani is. Ennyi.

2013. júl. 19. 22:45
 7/12 anonim válasza:
100%

ja bocs tényleg, gondolhattam volna hogy valami rejtélyesebb sokkal megdöbbentőbb válaszra válasz, végül is írtál 1 oldalt, és ilyen hosszú komplex storyra biztos van egy nagyon összetett árnyékba burkolózó magyarázat is!!


Lássuk csak először is ő fertőzött meg áahhm, na ez nagyon érdekes, igen,, igen, a weblapján ezt meg ezt csinálta amiből te igazából rájöttél erre meg erre,, hmmm értem,, sose add fel előadás a főiskolán !! ÁHÁ miért pont ez az előadás!


Már pedig addig nem nyugszom miért pont ez az előadás volt és miért pont főiskolán! Az istenért is ráfogok jönni miért! De tovább, rá 2 hétre meghalt a nagypapád, nyugodjon békében, erre te zokogtál, de ő meg ÚJRAKEZDTE! hmmm érdekes.. Csoda hogy dolgoznak még emberek ebben az országban, és nincs annyi semmirekellő ember amennyivel te találkoztál a munkahelyeden..


Ő folytatja facebookon,, igen ide mindenképp komolyabb forrásokat kell bevetnem, ami időbe telik, de kapcsolatba lépek Sherlock Holmes-szal is, átfutottam vele a srác egy **** volt te meg hülye lehetőséget is

2013. júl. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

...........de hüüü, írod hogy Ó 8 HÓNAPIG HAZUDOTT HOGY LEFEKTESSEN ,, mmm vajon mit akarhat?? hmmmmmmm?...


ja hopp hogy nem jöttem rá az írásból hogy a weblapos story óta végül is az kb a második mondat, ez meg az utolsó.. bakker rájöhettem volna

2013. júl. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

tessék?

nem értem, értelmesen megkérdeztem és mint írtam: erre még mindig nem kaptam rá választ, és most tudni szeretném, mégha elméleti síkon is...


nem tudom, miért kell így beszélni. az, hogy közben a többi dolgot is beleírtam meg az életem többi szösszenetét TALÁN azért volt, hogy jobban összeálljon a kép. Ha megállás nélkül fikáztam volna, mint egy gusztustalan majmot azért az elég feltűnő lett volna nem gondolod?

az , hogy nem tetszik a történet, meg az életem: sajnálom. ez van az utóbbi 3 évből.

Azért is tettem fel erre az oldalra a kérdést, mert máshol nem mertem volna elmondani és senki nem mondta hogy más hangnemet is kértem hozzá.

Ha valakit nem küldök el az anyjába, addig nem is ér semmit? amikor meg régebben ez tettem én volt a mindenért a hibás és a főgonosz persze....

2013. júl. 19. 22:54
 10/12 anonim válasza:

én nem mondtam hogy nem tetszik az életed. De mondjuk ez a jobban összeálljon a képe aztán pont sikerült XD


igazából rövidebben is leírhattad volna igen.. hát és ezek szerint nem, mivel hogy MINT ÍRTAD már többször ÚJRAKEZDTE, akkor igen küld el,, ja mondjuk ugye te semmit se csináltál, csak nézted, és felvetted a kabátod stb.


de őszintén szerintem nem azt gondolja, hogy sírva rohansz hozzá, hanem őszintén szólva valszeg hülyének néz, hát tesz rá épp mi bajod van, min mész keresztül, szarik rá, csak kis hülye csajszi, hátha lefekszik velem


Mondjuk ez a nem mertem elmondani. Én konkrétan ebben semmi extrát nem látok, egy elég elfuserált elvileg barátság,, de egyébként semmi sincs benne.


Tehát igazából vegyük ki a személyes cuccaidat, hogy ez meg ez történt és tegyünk be helyette más eseményeket és ugyanezt kapjuk,, a körítés nélkül meg egyszerűen ennyi, hogy ő szórakozik veled, te meg gondold, azt hiszi sírva visszamész hozzá? és azt hiszi 3 mondattal el van intézve... ez, semmi

2013. júl. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!