Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség! Mi lenne a helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Mi lenne a helyes döntés?

Figyelt kérdés
Van egy lány (17) akibe szerelmes vagyok... ezt az érzést az utóbbi időkben éreztem... 1 éve ismerem és találkozgatunk... Most nyáron kaptam esélyt tőle,h megpróbálja velem az együtt járás dolgot,de valahogy nem jött össze v én rontottam el vagy ő... tudni kell,h a lány hullámvölgybe áll vlem kapcsolatba... Az egyik barátnője elmondta neki,h hiányzik és erre a válasza,h "ha hiányzom neki akkor felkeres" sztem akk még van egy kis esély :)Mit kéne csinálni hagyni és kín keserves módon elfelejteni amiben nem vagyok jó v most nem szabad feladnom ha már eddig kitartottam??? Kérlek,segítsetek!!!
2013. júl. 11. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem van még esély!
2013. júl. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Keresd fel! Ha a lány hullámvölgybe van érzelmileg akkor nem hiszem, hogy te rontottad volna el. De ha ilyet mondott szerintem van esély rá hogy meggondolta magát csak arra vár, hogy te keresd őt. Mond el neki mit érzel!

18/L

2013. júl. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Harcolj érte mint egy vadállat! Ja mégse, csak ne add fel.
2013. júl. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat!!! Tegnap találkoztunk és úgy láttam van még esélyem :) következő lépésbe szervezzek minél több progit vele.szerintetek???
2013. júl. 12. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!