Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan legyek jó beszélgető...

Hogyan legyek jó beszélgető partner?

Figyelt kérdés

Nem tudok beszélgetni. Semmi téma nem jut az eszembe, nagyon rágörcsölök, az az érzésem van, hogy mondanom kell valamit mindig, különben unalmasnak hisznek.

A barátaimmal sem megy, a barátommal sem... Családtagokkal is csak nehezen...

Szeretek hallgatni másokat, ha ők beszélnek, szívesen visszakérdezek, de nem tudok kommunikálni. Azokkal könnyű, akikből ömlik a szó, de akik a normál kategória, azokkal hogy lehetne beszélgetni?

Tippeket kérnék, hogy változtassak ezen a tulajdonságomon. (Gyerekkorom óta ilyen vagyok sajnos.)

Egy 16 éves lány.



2013. júl. 19. 23:00
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy idegesítőek a nagyszájúak, de az sem jobb, ha valaki néma csendben ül, és még válaszolni is fél.

A világot látásommal nincs probléma, nagyon sok helyen voltam már, amikor csak tehetem, utazok, nem mondanám magam kulturálatlan, műveletlennek sem, szóval sok minden tudok, csak ezeket kiadni magamból, na az nem megy. De azért köszi! :)

2013. júl. 20. 00:06
 12/20 anonim ***** válasza:
Nem az utazásra értem de mindegy majd ha felnőtt leszel megtudod!
2013. júl. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Igen-igen, értem mire mondod, de én ezt is hozzá tettem. Anya úgy-ahogy ezt kinőtte, de én tök más vagyok
2013. júl. 20. 00:16
 14/20 anonim ***** válasza:
Te is kifogod amikor elmész dolgozni elkezdesz pasizni esetleg eljutsz a családig addigra kifogod nőni mert muszáj lesz!
2013. júl. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Tegyél úgy mintha érdekelne amit mondanak.
2013. júl. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Hiába teszek úgy, mert tényleg érdekel, de ennek ellenére nem tudok mondani semmi érdekeset.
2013. júl. 20. 10:46
 17/20 anonim válasza:
hasonló cipőben járok elsőéves egyetemistaként. neked javult valamit a dolog? nekem volt egy időszakom amikor direkt érdekes cikkeket néztem, megpróbáltam megjegyezni őket és utána elmesélni :DDD próbálok rákérdezni a sorozatkra, hátha van olyan amit mindketten szeretünk :)
2014. dec. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Rájöttem, hogy nekem ez emberfüggő. Lett egy új barátom, vele sem tudok nyilván 0-24-ben beszélgetni, de nála nem érzem, hogy mondanom KELL valamit, mert jön az magától is.

Egyébként, ha poénos beszólásokat próbálsz elereszteni, az általában jó trükk. Olyan, mintha dumálnl, közben meg csak töltelékszöveg. Esetleg kérdezz vissza, az is be szokott válni nekem. :)

2015. jan. 1. 19:27
 19/20 anonim ***** válasza:
Huh,tiniként pont ebbe a cipőbe jártam. Ültem kukán, savanyú képet vágtam, befeszültem, hogy meg sem mukkanok. Már 30 éves vagyok és megoldodott a problémám.Nagyon közvetlenné és jó beszélgető partneré váltam. Az olvasás és az élettapasztalatok segítettek.Hidd el pár év múlva,belőled is ömleni fog a szó.
2015. okt. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Szia, kérdező! Miújság veled ennyi év után? :)
2017. aug. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!