Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Gyülölöm, ha valaki beszél...

Gyülölöm, ha valaki beszél hozzám? Mi ez?

Figyelt kérdés
Vannak olyan helyzetek, amikor egyszerüen úgy érzem, direkt idegesítö, ha valaki beszél, még akkor is, ha a legjobb barátom/családtag. Szerintem nem kell túlkomplikálni néhány dolgot, k*ssolni kell, és nem beszélni. Pl ülök a füben, nézek magam elé, valaki meg beszél, csak beszél és beszél... és idegesítö!!!! Úgy föl tud cs.szni néha. Ez normális, vagy nekem van baj a kommunikációmmal?

2013. júl. 21. 23:02
 1/5 anonim ***** válasza:
14%
Ne a fűbe ülj, hanem a klotyóba. Az egy elég ihletett és magányos hely, pont neked való, elmélkedéshez.
2013. júl. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Néha engem is bosszant. Szükségem van rá, hogy egyedül tudjak gondolkodni, és ne zavarjon senki. Főleg az a bosszantó, mikor valaki csak azért beszél, hogy mondjon valamit, de a tartalma 0.
2013. júl. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Teljesen normális, de lehet hogy nem kommunikálod elég jól mikor erre van igényed. Esetleg tegyél fel fejhallgatót - nem kell hogy zenét is hallgass, vagy vegyél elő egy könyvet és tégy úgy mintha olvasnál; ez elég egyértelmű jelzés hogy jobb dolgod is van mint üres fecsegést hallgatni. Ugyanakkor az üres fecsegésnek néha mögöttes tartalma van, próbáld kitalálni mi van a sorok mögött, lehet hogy úgy még érdekelni is fog.
2013. júl. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez normális mivel túl sok ember beszél sokat feleslegesen feleslesges dolgokról, üres tartalmatlan szavakat és dolgokról beszélnek minek semmi értelme. Ez csupán a te szemszögedből egy olyan dolog, hogy te nem szeretsz semmitmondó hasztalan dolgokról kommunikálni és emiatt idegesít az ilyen. Én is ilyen vagyok ezért tudom :) engem is kifejezetten irritál néha az emberek jelenléte emiatt is szeretek egyedül maradni és el is vagyok :) nem igénylem a társasági életet.
2013. okt. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Még most is így érzel? 2 év eltelt a kérdés kiírása óta..
2015. aug. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!