Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mitcsináljak? Egyre jobban...

BigBoy012 kérdése:

Mitcsináljak? Egyre jobban szarnak rám a barátaim?

Figyelt kérdés
mitcsináljak? a barátaim egyre inkább hagynak cserbe, mostanába soha nem hívnak sehova, mindenből kihagynak, de ha pénz kell akkor jól jövök, és egy nagyon régi barátom leszar pedig tényleg nagyon jó barátom, volt, nem tudom mitcsináljak, mindig 5-en voltunk barátok, és az egyikkel összevesztem akivel még most haverkodtunk össze és a legjobb régi barátom pedig leszar és mintha lecserélni ő rá. Mit csináljak?? 14/f

2013. júl. 22. 22:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Őket nevezed barátaidnak?Esetleg megkérdezted,hogy miért teszik ezt?
2013. júl. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyeneket nem lehet barátoknak nevezni, maximum érdekbarátoknak...
2013. júl. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
próbáltam egyszerűen lefesteni, na de én felsőszentgyörgyi vagyok és szentgyörgyön is vannak haverjaim azokkal jóba vagyok, akikkel összevesztem azok berényiek, 1 suliba járok velük, évfolyamtársaim, kivétel egy gyerek, meg vannak kátán is haverok azokkal is jóba vagyok de kátáról elköltözött berénybe az egyik haverom akivel felejtetehlen multunk van és most ugye berényi ő is beilleszkedett a berényi haverjaim körébe, és most leszar engem és csak a berényiekkel van, és ez nagyon nem tetszik nekem hogy csak így eldob ennyi évnyi barátságot pár új barátért.
2013. júl. 22. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!