Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az, hogy én rendszer...

Miért van az, hogy én rendszeresen (1-2 naponta) felkeresem a barátaim, ők viszont engem szinte soha?

Figyelt kérdés
2013. júl. 19. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Sok oka lehet. Pl. ők nem éreznek olyan heves barátságot irántad, hogy naponta-másnaponta lássanak, közömbös vagy nekik. Vagy még rosszabb: te egy energiavámpír vagy (negatív személyiség), akivel nem érzik jól magukat, lehet, hogy még ők sem tudják miért. És még lehetne találgatni, de ezt neked kell átgondolni.
2013. júl. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat, nem voltam elég egyértelmű: a felkeresést úgy gondolom, hogy pl. facebookon. Találkozni csak ritkábban szoktunk (van, hogy egy évben összesen 3 alkalommal, mert messzebb laknak kicsit).
2013. júl. 19. 22:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Millió oka lehet. Például amíg egyetemista voltam, én i naponta kerestem őket. Most 16 órát dolgozom egy nap, utána örülök, ha alhatok végre, eszem ágában sincs mindig beszélni velük. Ettől még szeretem őket, csak egyszerűen nem érek rá, ennyi.
2013. júl. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha sose keresnek, csak te őket, akkor nyilván nem akarnak a barátaid lenni.
2013. júl. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez nem ilyen egyszerű. Nagy ritkán elhívnak ide-oda (tényleg nagy ritkán), akkor elmegyek.
2013. júl. 19. 22:50
 6/7 A kérdező kommentje:
És ha nekiállunk beszélgetni, órákat el tudunk lenni.
2013. júl. 19. 22:50
 7/7 anonim ***** válasza:
az is lehet hogy nekik pont elég hogy 1-2 naponta váltotok néhány szót, és ezért nincs rá okuk hogy még pluszban felkeressenek ezen kívül olyan gyakran
2013. júl. 23. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!