Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nekem miért nincsenek igazi...

Nekem miért nincsenek igazi barátaim?

Figyelt kérdés

Hello! Én egy 22 éves, Szegedi, szocfóbiás srác vagyok, és szeretnék végre mélyebb emberi kapcsolatot kiépíteni értelmes emberekkel. A fenti kérdés persze költői, az okok a következők: "kissé" befelé forduló és önbizalom-hiányos vagyok, kiskorom óta nem igazán találok társaságot, aki hasonló világlátással rendelkezik, mint én, lehet azért, mert túlságosan tág keretek között gondolkodom. Szeretnék olyan barátokat találni, akikkel lehet beszélgetni és akik mellett fel tudok oldódni.

Érdeklődési körök: pszihológia, filozófikus dolgok, természet- és embervédelem, alternatív, metál illetve underground zenék.

A diszkó,a kocsma és az alkoholmámor nem az én asztalom, viszont koncertre, moziba simán partner vagyok.


Hobbi: versizé-írás, biciklizés,zenehallgatás,olvasás, illetve a nyugati civilizáción kívüli népek kultúrái. Aki dumálni akar, írjon pü-t!


2013. júl. 24. 02:04
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
2013. júl. 24. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

miért nincsenek igazi barátaim?


...eleve igazi barát csak egy van...ha van...de azt még több millió ember keresi..


na, mert olyan nincs...nem benned van a hiba.

2013. júl. 24. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk, ha "szocfóbiás" vagy, akkor nehezen lennének barátaid...
2013. júl. 24. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 pagratan ***** válasza:
Kár, hogy olyan messze laksz tőlem, hasonló az érdeklődési körünk. Szívesen eldumálgatnék veled egy-két sör mellett.
2013. júl. 24. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ugyanaz vagyok,csak lányban. :) 21/L
2013. júl. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ó mintha magamat olvasnám... érdeklődési kör kipipálva nem érdeklődési kör kipipálva, hobbi kipipálva, és a legjobban ezen lepődtem meg: "illetve a nyugati civilizáción kívüli népek kultúrái". Ez is kipipálva! :D


Komolyra fordítv a szót: szerintem azzal semmi baj nincs, hogy nem minden este a diszkóba vagy, meg hogy egyáltalán nem is jársz, szerintem ez lenne a normális, hogy nem isszuk le magunkat a sárga földig... ezen neis változtass! Én is szocfóbiás voltam, úgy értve, hogy utáltam boltokba menni (ne essünk félreértésbe, mindig elmentem ha kellett valami, annyira nem beteges) , meg bármilyen rendezvényt is inkább kihagytam volna. De ez valahogy megszűnt nálam, sok mindennek köszönhetően. Habár még mindig önbzalomhiányos vagyok, a boltban zavaromban mire előveszem azt a nyavalyás 20 forintost (a kezemből állandóan visszacsúszott, zavaromban már magamon röhögtem :) ), eltelik egy "kis" idő.. Néha arra gondolok, hogy a családomon kívül nem vagyok fontos senkinek, már az is jól esik, amikor ugyanaz az ember többször is ír választ ide, és visszakérdez, hogy na, sikerült pl.

A tükröset már próbáltad? Hogy minden reggel elmondod magadnak: tulajdonképpen én egy egész jó pali vagyok, jó ember, egy csomó embernek biztos szimpatikus vagyok, az arcom is elég helyes, jó vagyok abban, amit csinálok, nem érdemes másnak lennem... Írd át azt a gondolatot, hogy "Embernek lenni nehéz, de másnak lenni nem érdemes", arra, hogy "XY (ide a te neved jön!) - na lenni nehéz, de másnak lenni nem érdemes!"


Remélem segítettem, boldog életet! :)

2013. júl. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hosszért bocsi, előző vagyok
2013. júl. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is szegedi vagyok, mondjuk csak 17 éves, de a nagy része stimmel rám is. Ha gondolod írhatsz. Nekem sincsenek "igazi" barátaim, de azért vannak és én megelégedek egyelőre ennyivel is.
2016. márc. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azóta sem jött össze?
2016. márc. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!