Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mit kezdjek vele?

Graffitis kérdése:

Szerintetek mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés
Van egy barátom, haverom 20 éves nincs nagy baráti köre. Mindenkire ráakaszkodik. én sajnálom őt ezért beszélek vele. De állandóan panaszkodik hogy nem figyelek rá eléggé. Meg hogy ne titkolózzak előtte. Ezt csak úgy kreálja mert amúgy sincs semmi köze hozzá meg alaptalan is.

2013. júl. 25. 12:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Gondolom fontos vagy neki, és fél, hogy te nem vagy ugyanúgy vele. És mivel csak szánalomból barátkozol vele, ez így is van. Ha nem kedveled, akkor meg nem barátod.

Ha valaki nem szimpatikus, nem kell "megmentőt" játszanod (ez nekem is nagy mániám, de öt esetből egyszer fordult elő, hogy tényleg meg is kedveltem az illetőt, a továbbiak azonban sajnos csak kolonccá váltak, akik el akartak választani a többi barátaimtól, meg ugyanilyen paranoid módon viselkedtek).

Esetleg próbáld meg integrálni a baráti körödbe, vagy ha tényleg nem bírod, akkor csendesen ignoráld, és próbálj meg minél kíméletesebb lenni vele.

2013. júl. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi.....igazad van amúgy.....
2013. júl. 26. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!