Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Új iskolába fogok menni....

Új iskolába fogok menni. Nagyon félek, hogyan illeszkedhetnék be könnyen?

Figyelt kérdés

Most megyek 6.-dikba. A régi iskolámban nem tudtam jól kijönni a többiekkel. Mindenki beképzelt volt, s mentek át barátról barátra. Nem tudtam egy igazi barátot találni.

Az új sulimban hogyan kezdjem az első napokat?

Mindenki idegenként fog rám nézni, s nagyon félek.:(



2013. júl. 27. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Mikor én új suliba mentem, hasonló cipőben jártam, mint te. Én csak végigpásztáztam a tömeget, kiszúrtam a legszimpatikusabb arcot és megkérdeztem, hogy leülhetek-e mellé. Azóta is legjobb barátok vagyunk, ennek majdnem 5 éve.
2013. júl. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 graffitis válasza:
nyugi én is így vagyok....most megyek másik suliba...ahol nálam sokkal gazdagabbak járnak átlag szerint....de nézd pozitívan a helyzeted...lehet hogy sokkal könnyebben fogsz be illeszkedni mint hiszed ;)
2013. júl. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hozzánk 2 új gyerek is jött. Külön-külön. Mind a ketten remekül beilleszkedtek. Add önmagad és próbálj meg ismerkedni.
2013. júl. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Hasznosítani fogom a válaszaitokat.;D
2013. júl. 28. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!