Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? Lassan idegbeteg...

Mit tegyek? Lassan idegbeteg vagyok.

Figyelt kérdés
Van egy "haverom" akitől már a falra mászok.. Nagyon jól ellehet beszélgetni, elmondok neki mindent, de ha bekattan, a fejemhez vág mindent és sérteget. Az a másik bosszantó, hogy anélkül nem mehetek el itthonról sehova, hogy másnap ne esne a torkomnak hogy másra van időm rá meg nincs. Persze, hogy nincs rá időm mikor vérig sért és felidegesít folyamatosan. Most például azt mondta, hogy egy utolsó büdös k**va vagyok aki egyik faszról a másikra ugrál a faluban... szerintetek mit kéne tennem?

2013. júl. 28. 18:49
 1/9 anonim válasza:
100%
Küldd el a francba és ne is törődj vele utána.
2013. júl. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Próbálom, de olyan szinten befolyásol ez az ember... olyan szinten bunkó, hogy el sem tudom mondani.. :( képes arra hogy bemocskol mindenki előtt
2013. júl. 28. 19:03
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha elmúltok 14 évesek akkor kinövitek.
2013. júl. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

kulcsszavaknál mi az hogy Bart????

amúgy hidd el, hogy csak az segít ha lesza.rod, tudom, nehéz, de ha látja, hogy nem mozgat, hogy mit mond, akkor leszáll rólad egy idő után...

2013. júl. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én 17 vagyok és csak mostanában kezdte el ezeket a hisztiket. Ha leszarom még jobban rám száll :D tiszta agyrém. Amúgy meg barát akar lenni
2013. júl. 28. 19:11
 6/9 anonim válasza:
jó, akkor ne hallgass ránk, idősebbekre, hagyd, hogy tönkre vágja a magánéleted
2013. júl. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%
Benne leszel te még a hírekben, hogy a "barátod" kékre-zöldre vert, de ahogy látom te ezt nem is igyekszel elkerülni. Sok sikert az életed elcseszéséhez, barátkozz pszichés betegekkel, ha neked ez tetszik.
2013. júl. 29. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem ennyire nem volt durva,de már úgy éreztem csicskáztat....menjek fel hozzá 4re,ha késtem számon kért,ha nem mentem lebaszott,hogy milyen egy szemétláda vagyok.....meg belementem vele néhány okos hülyeségbe aminek köszönhetően nem egyszer rendőrségi ügy lett.....aztán nem mentem el az egyik megbeszélt többes találkozóra,még telefonálgatott meg idejárt hozzánk aztán lekopoot.........nem láttam két évig,erre összefutunk és már megint azzal jön,hogy mi lesz a hétvégen,minha mi sem történt volna...aztán azóta semmi,de olyan dolgokat magyaráz rólam,hogy basznám pofán szeneslapáttal....
2013. júl. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sztem ne simán szard le, hanem olvass be neki, és aztán építsd le, akkor hátha magába néz. Így tényleg idegbeteg leszel. Vannak ilyen energiavámpír típusú emberek, akiket hiába szeretsz, jobb, ha l,eépíted őket, ha épelméjű szeretnél maradni.
2013. júl. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!