Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek jogosan tettem...

Szerintetek jogosan tettem amit tettem? L/15

Figyelt kérdés
Volt egy barátnőm akiről azt hittem ő az én "BFF"-em. Ha baj volt általában segített és én is neki. Megismerkedtem viszont egy fiúval akivel nagyon jó volt a kapcsolatom és tetszett is. Én mindig róla beszéltem neki hogy milyen aranyos stb. És pár héttel később ráírt és annyira jóba lettek hogy engem az a srác le se tojt, és csak akkor írt rám hogy megkérdezze mivan a barátnőmmel.. A barátnőm meg jól tudta hogy fontos nekem ez a fiú de mégis olyanokat írtak egymásnak mintha egy pár lennének. Aztán összevesztek és a fiú persze ezután már hozzám jött bocsánatot kérni hogy nem törődött velem..Én butus meg mindkettőnek megbocsátottam. Hisz, gondoltam mégis mennyi mindent átéltem a barátnőmmel ez is megbocsátható. Pár hónap múlva már nem érdeklődtem azért a fiú után. De megismertem mást aki igaz, idősebb mint én de nagyon kedves vicces jófej simán eltudok vele hülyülni és azt hiszem bele is szerettem. Persze a barátnőm amint megtudta hogy jóba vagyok valakivel akit ő nem ismer ő is ráírt és vele is annyira jól elvolt és mivel hasonló eset már előbb megtörtént féltem hogy vele is megfog. De én tűrtem egy darabig. Tűrtem, hogy mindennap találkoztak, hogy szivecskéznek. De a barátnőm csak azt mondta hogy "nem lehet fiú barátom?" És én megint azt éreztem hogy én vagyok a rossz. Egy idő után már meguntam, eluralkodott rajtam a féltékenység és összevesztem a barátnőmmel, a fiú persze védte hogy csak barátok és semmi más. A barátnőm meg azt mondta csak azért lett jóba vele hogy megvédjen engem.. Azóta se vagyok vele jóba. A fiúval viszont egyre jobb kapcsolatom.:) Szerintem jogos hogy összevesztem a barátnőmmel mert eddig minden fiúra aki nekem megtetszett ő is jóba lett vele és "elcsábította" miközben tudta hogy engem zavar. Nem tudom, szerintem az ilyen nem barátnő..
2013. júl. 31. 23:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem jogos, én is így tettem volna.
2013. aug. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia, már előbb kellett volna lépned, hát nem túl korrekt barátnőd van, valahogy nincs felhomályosítva arról, hogy kellene egy barátnőnek viselkednie.

Miért nem szerez magának saját fiú barátot? Csak a Te barátaidra vágyik? Ez szemét dolog szerintem, de ha összeveszel vele emiatt, majd rájön, hol hibázott.

2013. aug. 1. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat:)

Igazából nem veszi észre hogy mit csinál és hogy ez másnak hogy esik, mert ő szerinte csak barátkozik. Egyébként nem csak velem csinálja ezt, van egy másik barátnője és vele is ugyanezt csinálja mint amit velem csinált. Bár, a másik barátnője volt pasijával össze is jött.. De mégis ha visszagondolok hogy mennyit nevettünk és mennyi jó élményünk volt valahogy mégis hiányzik de tudom hogy ha megint kibékülök vele akkor ugyanez lesz..:/

2013. aug. 1. 03:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!