Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért ilyen idióták a csajok?

Miért ilyen idióták a csajok?

Figyelt kérdés
Suliban nem volt sok barátnőm mert mind idióta volt. Folyton bele akartak pofázni nekem mindenbe. Miért nem voltam suliba,miért csinálom ezt miért nem azt,miért igy miért nem úgy. Mind egyforma volt és nem birták elviselni hogy kilógok a sorból,pedig én soha senkibe nem kötöttem bele. Van pár barátnőm de mind olyan mint a gólyafos. Az egyik pl. nemtudja mit akar. Rinyál othon hogy unatkozik,elhivom őt magamhoz elvagyunk jól. El is megyünk valahova. De ha én hivom őt fel h unatkozok és elmehetnénk pl. fagyira a városba ő nem ér rá mert ő találkozik más barátnőivel,akikre nekem mindig panaszkodik hogy kihasználják őt,soha nem védik meg másokkal szemben. Ilyesmi barátnőm van még1. Aztán van a volt osztálytársnőm aki amióta összejött 1 10 évvel öregebb pasival azóta csak főzöcsgél. A főiskolát otthagyta,nem is megy máshova. Sztm csak férjhez akar menni és egész életében 1 szoláriumban áldigálni. Van még1 barátnőm aki túl messze lakik tőlem,ő vele csak a neten szokok irni de még ő a legnormálisabb. És ami a legjobban agyamra megy a csajokban hogy mindig rinyálnak valami hülyeségen,kétszinűek és irigyek (tisztelet a kivételnek). A pasim egyben a legjobb haverom is,vele nagyon jól elvagyok. Vele megyek még vásárolni is,és közben röhögünk az idióta ruhákon. De ő sem ér rá mindig mert dolgozik és elég messze lakunk egymástól igy csak hétvégente találkozunk. Neki sincs sok barátja. Normális ez hogy nincs 1 normális barátnőm akivel kimehetnék néha valahova? Normális az hogy a fiúkkal sokkal jobban kijövök mint a csajokkal?

2013. júl. 31. 23:08
 1/5 anonim ***** válasza:
62%

"Suliban nem volt sok barátnőm"

egy nem elég?

2013. júl. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak rossz társaságba keveredtél. Gimiben nekem is szinte csak fiúbarátaim voltak, ők mai napig a legjobb barátaim :) Lányok is voltak, de az idő során minddel összevesztem. Most fősulira kerültem, itt viszont tök normális, jófej csajokat is megismertem, mert itt nincs tele a suli sok idióta ribivel mint anno gimiben.
2013. júl. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nem szeretem, amikor valaki egy olyan csoportról ír le általánosításokat, amibe ő is beletartozik, mert ilyenkor persze te vagy az egyetlen felülálló, kiemeled magadat, és ez irreális.

Nekem úgy tűnt, hogy nem a megfelelő lányokkal barátkozol, és egy kicsit lenéző vagy, tipikusan ilyen "flegma" csajnak tűnsz ez alapján, akivel valóban sokan nem akarnának barátkozni.

Amúgy te is tudod, hogy normális fiúkkal jobban kijönni, mert sok nő van így ezzel.

Meg valakit, akivel hétvégente találkozol, és külsőre vonzó, könnyebb pozitívan megítélni, mint egy néha már igencsak idegesítő barátnőt.

2013. aug. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

divatmajmok, meg kihasználnak mert azt gondolják hogy egy bábu vagy ne is foglalkozz velük. Keres más barátokat gondolom nagyvárosban laksz amúgy normális dolog ha fiúkkal el vagy.

ja és a fő kérdésed az volt hogy "Miért ilyen idióták a csajok?" egyszerűen csak idióták amint mondtam nem bírják elviselni hogy valamivel másabb vagy náluk. Keress más barátokat.

2013. aug. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Erről egy vicc jut az eszembe ami tökéletesen felvázolja és válaszol a kérdésedre!

Józsi imádkozik: uram csak építs egy 52 sávos autópályát Magyarország és Amerika közé!

-Isten: nem lehetne valami egyszerűbbet?

-Józsi: de! Értesd meg velem a nőket!

-Isten: Hány sávos is legyen az az autópálya?

____________________________

A mondanivaló egyértelmű!

A pszichológia így ábrázolja a férfi és a nő elméjét:

férfi: Egy szoba tele kartondobozzal mindegyikre ráírva valami (kocsi, kaja, munka) közepén egy amire az van írva hogy: semmi!

Női: egy fal tele cetlivel: (Miért, ki az, mit csinál, vajon, pletyka)

És amikor a nő megkérdezi hogy mire gondoltál? : semmire!

A férfi a világon az egyetlen aki tud semmire gondolni!

Ezekkel arra akarok kijutni, hogy ha a nők nem lennének mi még mindig az édenkertben lennénk! A biblia azt írja:

"uralkodjék rajtad a férfi, epekedj a gyermekért mégis fájdalommal szüld"!

A rabszolgának nem kell okosnak lenni! Csak ne engedd hogy uralkodjon!

2013. nov. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!