Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit kezdjek ezzel a pasival?

Mit kezdjek ezzel a pasival?

Figyelt kérdés
Férjemnek a legjobb haverját ki nem állhatom, egyszerűen az első perctől a hideg ráz tőle. Valamelyik nap chetelt a legjobb barátnőmmel és azt mondta neki, hogy valamit akarok tőle,mert hogy mikor rá nézek, meg beszélek vele akkor ő ezt látja. Barátnőm mondta neki, hogy utálom, és amióta ezt tudja, konkrétan bepróbálkozott nálam. Férjem ha megtudná megölné, de én már nem bírom, múltkor úgy felpofoztam, hogy meglátszott a helye, és még mindig nem fogja fel. Mit csináljak vele? Nem akarom, hogy a férjem barátsága tönkre menjen, de eddig sem bírtam, de most már olyan szinten gyűlölöm, hogy nem tudok már vele egy légtérben sem meglenni. Aztán még azt mondja, hogy csak teszem a fejem, és tudja, hogy akarom. NA erre mégis mit mondjak! Már elmondtam mindennek, de nem fogja fel. Normális az ilyen?
2013. aug. 3. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Megfenyegetném.Hogyha nem áll le,szólnék a férjemnek.
2013. aug. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én mindenképp szólnék a férjemnek. Az ilyenekkel szembe nem jó halogatni a dolgokat, mert még a végén bántanak, szóval szólj a férjednek. Ha meg ezután is ezt csinálja, irány a rendőrség.
2013. aug. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Megmondtam neki, erre azt mondta nyugodjak meg minden ismerősünknél bepróbálkozott már, hogy hol ér el valamit, mert csak egy "lyukvadász". Ha nem foglalkozok vele, majd leáll, hát nem is tudom! Valahogy ettől még ugyanúgy látni sem akarom a házunkban. Remélem a férjem azért beszél a fejével.
2013. aug. 3. 13:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Jó erősen tökön kell rúgni legközelebb abból majd ért.
2013. aug. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!