Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek is nehéz igazi...

Szerintetek is nehéz igazi barátokat találni?

Figyelt kérdés

Nekem kevés barátom van. És néha elég egyedül érzem magam.

Szeretnék új embereket is megismerni, de nagyon nehéz. Mert a meglévő csoportok nem mindig fogadnak be új embereket könnyen. És mivel nem járok nagyon sehova, mert nincs kivel, nehéz egyáltalán társasági életet élni. Csupán annyi, hogy nem vagyok egy agyon iszom meg bulizom magam típus. persze én is megyek, meg mennék....

más is van így ezzel?

22/L



2013. aug. 3. 15:04
1 2 3
 11/28 anonim válasza:
100%

#10

A bizalmatlanság nem a te hibád. Rengeteg olyan ember van aki okot ad erre a bizalmatlanságra. Ha valakiben megbízol és megosztasz vele bizalmas dolgokat, hatalmas fegyvert adsz a kezébe magaddal szemben. Szóval ez semmiképpen sem a te hibád.

2013. aug. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Na látom vagyunk egy páran. Elég szomorú, hogy sokan nem tudják megbecsülni a barátságot. Utána meg jönnek sírva. :S És az ilyen húzások miatt nem tud az ember bízni a másikban.
2013. aug. 3. 18:01
 13/28 anonim ***** válasza:

Sajnos, nem könnyű MANAPSÁG. Azért hangsúlyoztam ki, mert eléggé rohanó világban élünk, kevés idejük van az embereknek /egymásra is / könnyen lecserélhető bárki és bármi. Sokszor csak felületesek a kapcsolatok, vagy ideig-óráig tartanak, még a párkapcsolatok is...Sok az érdekember, vannak csalók is, így érthető a bizalmatlanság is, sokszor.

Én is 1 kézen meg bírom számolni, hány barátom van. De azok legalább biztosak / remélem! /.

2013. aug. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim válasza:

Szia

Én is hasonló cipőben járok, annak ellenére, hogy nyitottnak és kezdeményezőnek tartom magam.

Én szívesen barátkozok veled,ha írni szeretnél.

21/ L

2013. aug. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Teljesen normalis dolog. Egy olyan vilagban, ahol sokan ketszinuek, meg azt nezik, hogy mennyi penzed van, nem lehet konnyen baratkozn :( 19
2013. aug. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Szerintünk is. Nekem is nagyon jó lenne pár barát, akikkel mindent meglehetne beszélni. Rossz ez így, de ez van.

Bezzeg haverokból annyi van, mint a szemét. Fszm.

2013. aug. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim válasza:

#16

Erre a mindent meg lehet beszélni dologra a legmegfelelőbb és leggyorsabb (!nem a legjobb!) megoldás az "anonim" barát. Akivel semmit nem tudtok egymásról, csak elmondjátok egymásnak a bajaitokat. Később ezt az anonimitást elhagyhatjátok, ha úgy érzitek vagy az egész kapcsolatot megszüntethetitek, következmények nélkül.

Szerintem.

Ha a kérdező, vagy bármelyik válaszoló szeretne, nyugodtan írhat és beszélgethetünk.

(kort és nemet nem írok, mivel lényegtelen és bármit mondhatnék)

2013. aug. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Igaz barát egy van!A többi haver....
2013. aug. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 ebéd elek ***** válasza:

én is így vagyok ezzel. nekem felbomlott az egyetemi társaság, és mindannyian máshol lakunk, egymástól messze, így nem tudunk találkozni. neten próbálom tartani velük a kapcsolatot, de nekem ez nagyon nagy minőségbeli visszalépés. régről van 1-2 barátom, meg van ilyen sörözni-jók-haverok, akikkel amúgy nincsen bajom, csak nagyon eltérő az érdeklődésünk meg az értékrendünk. a sörözésen kívül nem sok minden köt össze minket.


rossz helyzetben vagyok, mert zárkózott vagyok, nehezen nyílok meg, meg úgy általában kevés emberrel érzem jól magam. próbálok ismerkedni, de kevés sikerrel. ritkán találkozok hozzám hasonló érdeklődésű emberrel.


amúgy pozitívan élem meg, mert szerencsére van sok hobbim, amik miatt nagyon sok sikerélményem van.


viszont rohadtul szeretek koncertekre járni, és igazából belefáradtam abba, h úgy kell összeimádkozni a társaságot, akik ilyen-olyan okokkal lemondják meg kivágják magukat. még az 1000ft-os belépőt is sokallják. (meg aztán elég sajátos zenei ízlésem van). egyedül meg nem poén a koncert. ilyen nagyon érzem a hiányt.


25/f

2013. aug. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Csak egy kis rövid történet.

Volt egy kolegám,nagyon jól kijöttünk egymással,ahol tudtuk segítettük egymást.Ő is albérletben lakik(még),én is abban lakom.(még)

EGyszer csak kiment Németországba dolgozni,(kb 2 éve).havonta beszéltünk skype-on,2 havonta hazajött,felhívott hogy ráérek-e,eljött megittunk 1-2 flakkon Cola-t,beszélgettünk,hozott a páromnak édességet,ezt azt,sosem kért érte pénzt.kb 6 hónapja kezdődött,hogy hazajött,le sem sz@rt,facebook-rol tudtam meg hogy itthon volt.Ezt még utána megcsinálta 2-szer 3-szor,közben volt pár telefon hívás kintről,hogy menjek már át a párjához,mert elromlott a laptopja(amit én raktam rendbe ujjonan).Átmentem megcsináltam.Eltelt 2 hónap,megint csak facbook-rol tudtam meg hogy itthon volt,majd jött megint egy hívás,elromlott a laptop.Megcsináltam.Egyszer mondta a barátnője,hogy nem volt ideje felhívni,mikor itthon volt,mert a hivatalos ügyek,minden.Ha van egy barátom,szakítok rá időt,akár csak 10 percet!mindenkinek arra van ideje,amire szakít!Nem rég esett le hogy most már csak akkor,és arra vagyok hó,ha kell valami.2 hete üzent a srác facebook-ra hogy miújság.4 napja kiderűlt,azért keresett,mert vett egy lakást,és segíteni kellene neki költözni.Na itt mondtam hogy vége...öreg vagyok már ahhoz hogy hülyének nézzenek.Eldöntöttem,nem válaszolok neki,és nem fogom felvenni a telefont neki.

Ezzel csak azt akartam mondani,negyon nehéz igaz barátot,vagy símán barátot találni!Sajnos én így jártam

35F

2013. aug. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!