Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy lány, aki furán...

Van egy lány, aki furán viselkedik, és mindig olyanokat kérdez, hogy miért nem vagyunk barátok. Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés

Neki nincsenek barátai, és folyton beszélgetni akar, a múltkor elmentünk strandra, de nagyon uncsi volt.

Barátkozzak vele?



2013. aug. 4. 12:48
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem adj neki esélyt, h megismerhesd. Te is érdeklődhetsz felé. Amúgy hány évesek vagytok? Hogyha meg nagyon nem szimpi megmondhatod neki.
2013. aug. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

13/L

Ő 14

2013. aug. 4. 12:54
 3/9 A kérdező kommentje:
amúgy köszi!
2013. aug. 4. 12:57
 4/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok, de te amúgy mit válaszolsz neki, amikor ilyeneket kérdez? :)
2013. aug. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát, nem tudok nagyon értelmesen válaszolni, ezért próbálom elterelni a szót, de sajna nem nagyon lehet vele értelmeset beszélgetni
2013. aug. 4. 13:16
 6/9 anonim ***** válasza:
Adj neki egy esélyt. Lehet zavarban volt...
2013. aug. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mindig zavarban van???
2013. aug. 6. 17:11
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet nagyon izgulós típus és fél,hogy valami rosszat mond,mert szeretne a barátod lenni. Lehet,hogy ez az oka. Pl engem ismeretlenek,ismerősök csendesnek,nyugodtnak és nagyon izgulósnak tartanak,de a barátaim tudják,hogy nagyon is pörgős személyiség vagyok,aki állandóan beszél,sok mindenről. Találkozz vele 1x-2x,ha nagyon nem jöttök ki akkor szerintem hagyd.
2013. aug. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi minden választ.
2013. aug. 9. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!