Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolják a férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják a férfiak, hogy "ha bunkó egy nővel, akkor az majd belé szeret"?

Figyelt kérdés
Különösen férfiak válaszaira lennék kíváncsi, hogy miért gondolják sokan így? Tapasztalataim szerint a férfiak többsége, gondolja úgy hogy: "minél bunkóbb vagyok egy nővel, az annál jobban fog érdeklődni utánam". Az ismeretségi körömben is sok férfinak ez a véleménye, valamint én is tapasztalom, hogy sok férfi úgy próbálja magára felhívni a figyelmet, hogy nem köszön, vagy átnéz egy nőn, vagy beszól neki valamit.. Főleg, a legtöbb esetben, ha egy kimondottan szép nőről van szó.. Én soha nem értettem ezt a logikát. Nem az lenne logikus, hogy ahhoz a nőhöz aki tetszik, kedves vagyok? A férfiak szerint ugyanis ez "kihívás" egy nőnek.. Egyrészt nehogy már én fussak egy férfi után, másrészt, mi abban a kihívás, ha valaki érezteti, hogy mennyire nem érdeklődik irántam, meg bunkó velem. Szerintem a (lelkileg) érettebb nők, nem így működnek.. De szeretnék erről tapasztalatokat, véleményeket hallani.

2012. dec. 22. 13:22
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
76%

mert azt hiszik a lányok a rosszfiukat szeretik,mivel

mindenhol ezt lehet tapasztalni!

2012. dec. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
94%
A lelkileg magasabb fejlettségi szinten álló nők nem így működnek, csak őket nagyítóval kell keresni. Ez az írás pont idevág: [link]
2012. dec. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
92%
A rendes srácokat egy bunkóparasztért hagyják ott a nők. Talán ezért. Ez ragadt meg bennünk, próbálunk olyanná válni.
2012. dec. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
97%
Tapasztalat.Èn is voltam kedves,udvarias,mindenkinek jó voltam lelki szemetesládának,de pasinak nem.Most átváltottam egy bunkó stílusra,rögtön elkezdtek érdeklődni a csajok.Nekem se öröm ez a stílus,de ha ez kell a nőknek hát megkapják.ÉS EZ KELL NEKIK.Tisztelet a kivételnek.
2012. dec. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
34%
A "rendes srácok" általában nem túl helyesek igénytelenek és még sorolhatnám...
2012. dec. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Egyébként én is ezt vettem észre pár női ismerősömön, hogy "teljesen oda vagyok érte, mert nem hív, meg mellettem másik öt lányt szédít.. " Hát sajnálom a férfiakat, komolyan. Én ugyanis pont az ellenkezője vagyok, de hát velem lehet a probléma akkor.. Én nem szeretem ha rosszul bánnak velem.. És igazából emiatt a szemlélet miatt sok férfi próbál velem bunkó lenni.. :( Amiből aztán semmi sem lesz..
2012. dec. 22. 13:32
 7/38 anonim ***** válasza:
92%

Én is viselkedtem udvariasan,tisztelettudóan a lányokkal,de tapasztalataim szerint,ha ki van nyalva a fenekük,és az ember lesi minden kívánságaikat,akkor eléggé elkanászodnak!


Jelenleg én is tapasztalt,és kissé unott lettem,már máshogy viszonyulok a nőkhöz,és azt veszem észre,hogy ez a stílus jobban bejön nekik!

Most a jelenlegi barátnőm fut utánam,nem fordítva.

2012. dec. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
94%

Szia!

Sajnos nagyon sok esetben azt látja az ember, hogy a kedvességet magától értetődőnek, természetesnek veszik a nők, míg a bunkóságot férfiasnak. Sokaknál működik az is, hogy bár nem szereti a fickó bunkóságát, ugyanakkor kihívásnak érzi, mert úgy érzi, képes lehet megváltoztatni őt. Tudod te, hány olyan nő van ma a világon, aki kisírt szemekkel mondja magának, illetve a barátainak, hogy: "Pedig tudom, hogy ő nem ilyen4"-És eközben az illető fickó simán hülyére veszi, megalázza, stb...Ismerek olyan nőt, aki gimis kora óta van együtt a mai férjével. Közben voltak megszakítások, amikor éppen mással volt, de végül mindig visszament hozzá. A pasas olyanokat megcsinált, hogy megfenyegette vagy meg is verette azt, aki be mert próbálkozni. A csajt leqrvázta, a taxis, aki hazavitte, alig bírta megvigasztalni. 8nem félreérteni) Volt, hogy megpofozta, a tőle kapott gyűrűjét a hasának hajította (be is kékült a helye), leköpte, ilyenek. Ma mégis férj, feleség két gyerekkel. És ez egy elvileg komoly nő...

Kismillió ilyen példát lehetne még mondani.

A másik ok pedig a következő. Egy mai elmélet szerint sok lány azt gondolja, hogy amelyik fiú kedves, az ezzel a többi hibáját kompenzálja, magyarán nem ér semmit. Ha viszont bunkó, az azért van, mert megteheti, ha ki is dobná a lány, kismillió másik állna sorban érte. És még valami: egy szép lány állandóan vele kedves férfiakkal találkozik. Éppen ezért, ha valaki nyíltan tesz a fejére, az kelti fel a figyelmét, nem pedig a kismillió másik.

röviden ennyi lenen a lényeg.

2012. dec. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%

a nők egy része tényleg bukik a bunkón viselkedő, lekezelő férfiakra.

Amíg lesz igény rájuk addig mindig lesznek ilyen emberek.


a normális nők szinte mindig foglaltak, a maradék meg ilyen...

2012. dec. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%

"Én is viselkedtem udvariasan,tisztelettudóan a lányokkal,de tapasztalataim szerint,ha ki van nyalva a fenekük,és az ember lesi minden kívánságaikat,akkor eléggé elkanászodnak!"


van az a mondás, hogy a kutya is jó dolgában vész meg. Nem voltak hülyék a régi öregek, rátapintottak az igazságra.

2012. dec. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!