Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lány vagyok és hetero, de...

Lány vagyok és hetero, de "kiszemeltem" magamnak egy-két lányt. Nem tudom ezután mit csináljak? Hogyan kell barátkozni?

Figyelt kérdés

16 évesen elvesztettem a barátnőimet, utána volt még egy igaz barátnőm de ő meg elköltözött Pestre és teljesen megváltozott. Vannak még páran akikkel így eltávolodtunk egymástól. Nem volt meg a közös érdeklődés.


Sok ismerősöm, haverom van. Vannak olyanok, akik közelebb állnak hozzám, de nem mondanám igaz barátnak őket sem. Olyan jó lenne, ha lenne valaki a közelemben, akihez nem kéne órákat utazni, hanem csak annyit mondani hogy 5 perc múlva a megszokott helyen.


Itt a faluban, ahol lakom, nincs senkim. Vagyis sok ismerős, meg haver, de egy igaz barátnő sem akivel ki tudnék menni beszélgetni vagy akármi. Aztán az jutott eszembe, hogy azért nem olyan kicsi ez a falu, tudnék én innen keresni magamnak valakit. Így sorra vettem az ismerőseimet és találtam pár lányt.


Na már most az a gondom, hogy mit csináljak? :D mivel alig mozdulok ki, és olyanokat "néztem ki magamnak" akik detto, mert nekik sincs nagyon senkijük a faluban, nem tudom hol beszélhetnék velük meg miről? Néha látom őket a buszon de annyi. Akkor is felteszek párkérdést, tegyük fel elbeszélgetünk és utána? megint várjam hogy összefussunk a buszon?


Meg most hogy kezdjem az egész beszélgetést? Annyira erőltetettnek tűnne ez az egész. Olyan, mint amikor egy pasi kiszemel magának egy lányt, és utána gondolkozik, hogy hódítsa meg ezért a legjobb oldalát mutatja..


Nem tudom, hogyan kell barátkozni. Akit 16 évesen elveszítettem, születésemtől kezdve vele voltam, szóval nem volt olyan h miről beszélgessünk stb. Aki elköltözött Pestre, eleinte vele is olyan távolságtartó voltam, mert nem tudtam miért keresi annyira a társaságom, aztán annyit lógott rajtam, hogy megszerettem és sok helyre mentünk együtt meg sok mindent csináltunk


Van akinek a pártalálás esik nehezére, csodálkozom mikor kiírnak egy olyan kérdést, hogy hogyan kell csajozni meg pasizni. Nekem az könnyen megy, nem volt eddig bajom vele. de a barátkozás.. Olyan segítségére lenne szükségem, aki tényleg átéli a helyzetem, és volt már hasonló szituban.


Köszönöm! 19L


2013. aug. 6. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
58%

"Van akinek a pártalálás esik nehezére, csodálkozom mikor kiírnak egy olyan kérdést, hogy hogyan kell csajozni meg pasizni. Nekem az könnyen megy, nem volt eddig bajom vele."


Jó neked.

A barátkozás sokkal egyszerűbb.

2013. aug. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor légy szíves segíts :) És talán én is tudok neked segíteni!
2013. aug. 6. 21:27
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy tudsz segíteni.


A pártalálásnál sokkal egyszerűbb a barátkozás. Egyszerűen csak odamész az illetőhöz és elkezdesz vele valamiről beszélgetni, bármiről. Például most a meleg kapcsán megkérdezheted, hogy ők hogyan bírják. Erre majd mondanak valamit és beindul a beszélgetés(hova járnak strandolni, hol voltak nyaralni), a többi meg majd jön magától és, ha egy hullámhosszon vagytok egyre szorosabb lesz a barátság.

2013. aug. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Értem én, hogy odamegyek és beszélgetünk. Azzal nincs is semmi gondom, hamar szóba tudok állni másokkal. És utána? Nem mehetek megint második alkalommal is oda hozzá úgy, hogy hogy bírod a meleget?


Nem tudom, nekem soha nem volt problémám a pártalálással. Egyébként is mindig jobban kijöttem a fiúkkal. Több fiúhaverom is van egyébként. És volt fiúbarátom is, csak belém szeretett. Lányokkal nem tudok barátkozni, hogy miért ez jókérdés.


Én eddig mindig olyan fiúkkal jártam, jöttem össze, akiket előtte is ismertem, volt közös ismerős, barátok voltunk, sokat beszélgettünk, találkoztunk és kialakult a szerelem. Az ilyen társkeresőkön talált, randira elhívott párkapcsolatokat én annyira nem preferálom, de nem vagyunk egyformák. Szóval ha van az ismerőseid között olyan lány aki tetszik, beszélgess vele bármiről és szép lassan kialakul vagy nem :)

2013. aug. 6. 21:57
 5/7 anonim ***** válasza:

Utána rá kell terelni a szót arra, hogy lenne-e kedvük elmenni valahova.(vásárolni, szórakozni etc.) Ha szimpatikusak vagytok egymásnak, úgyis igent mondanak. Elkéred a telefonszámukat, nevüket, e-mail címüket, FB profiljuk linkjét és ennyi. Megbeszéltek egy találkát valahova és innen már tényleg alakul.


Nincsenek olyan ismerőseim. De nem is ez a probléma... Nem szeretném itt kifejteni, ha nem haragszol.

2013. aug. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem haragszom, remélem majd összejön. És köszönöm a segítséget :)
2013. aug. 6. 22:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem kerültél beljebb, de szívesen:)
2013. aug. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!