Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem akarom elveszíteni a...

Nem akarom elveszíteni a Legjobb barátnőm. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmmel mindig is közel voltunk egymáshoz, de idén volt egy zűrös időszakunk. Elkezdett egy másik osztálytársunkkal barátkozni és hirtelen Ő lett a legjobb barátnője, ami nem tagadom eléggé fájt. De nem vettem a szívemre mert én is jóban voltam a lánnyal így 3-man lettünk "legjobb barátok". de mindenki tudja, hogy egy hármas barátságból mindenki kiesik... És ez a valaki én lettem.

Aztán egyre több gond lett az életemben amit a legjobb barátnőmnek is elmondtam és akkor derült ki, hogy ő is ezekkel a problémákkal küzd, de eddig magában tartotta mert azt a másik lányt nem érdekli és félt, hogy én dühös vagyok rá. Kibékültünk és újra nagyon szoros lett a kapcsolat közöttünk. Elballagtunk, de megígértük, hogy rendszeresen találkozunk a suli után is. Ha a többiekkel nem is legalább mi ketten. Sokáig hetente találkoztunk és sokszor beszéltünk telefonon is, sőt nyaralni is el szerettek volna vinni..

De az utóbbi időben akárhányszor találkoznék vele leráz.. És újabban megint azzal a lánnyal van aki annak idején nem volt igaz barátja (ezt Ő mondta). És engem megint levegőnek néz. Nagyon bánt, mert fontos nekem és nem szeretném elveszíteni. Nem akartam/akarom, hogy eltávolodjunk egymástól, de a viselkedését sem értem.. 9 év után csak így átnéz rajtam.

Mit mondjak neki? Mit tegyek? Hiszen olyan mintha a testvérem lenne..



2013. aug. 7. 18:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Tudom milyen érzés, velem is volt már ilyen. Hidd el az a legjobb, hogy megkérdezed őszintén, hogy a legjobb barátnőjének tekint e téged, vagy szívesebben van a másik lánnyal. Nekem megmondta, hogy a másik lánnyal akar lenni, nem velem, ezért keresnem kellett egy másik társaságot, és még most is örülök, mert jobban érzem magam az új barátaimmal. A csaj meg most megint a barátnőm akar lenni, mert a másik lány otthagyta, hát nem hiszem, hogy kap tőlem még esélyt. Szerintem kérdezd meg, és így tisztázódnak a dolgok.
2013. aug. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!