Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ugye nem csak szerintem van...

Ugye nem csak szerintem van úgy, hogy a fiú-lány közti barátságot nem éri meg szerelemmé átalakitani, vagy hogymondjam?

Figyelt kérdés

2013. aug. 8. 00:17
 1/8 anonim ***** válasza:
De. Ha jól néz a lány és ráadásul szeretetreméltó, akkor gyökér, aki nem lép.
2013. aug. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Alaque ***** válasza:
100%

"Szerelemmé átalakítani"! Szemmel láthatóan nem voltál még szerelmes.


Nem, biztos nem csak szerinted van úgy. Nagy a világ, sokféle ember van, biztos van más is.

2013. aug. 8. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Átalakítani... ez aranyos. Hidd el, ez nem ezen múlik. 4 évig volt egy fiú a legjobb barátom, aztán rájöttünk, hogy szerelmesek vagyunk egymásba. Azóta is ő a legjobb barátom, csak közben két éve már a párom is :)
2013. aug. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

-A kérdező valószínűleg lány

-A kérdező barátja friendzone-olva lesz/van.


Ennek okai lehetnek:

-Gyökér

-Ronda

-Büdös

És ezek kombinációja.


Ha nem így lenne, fel se tette volna ezt a kérdést Nemtudom666.

2013. aug. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez hülyesé. Nálam.is volt ilyen.. Van most a legjob barátnőmnek is volt egy ilyen barátja és lassan fél éve járnak.
2013. aug. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 JohniDaren ***** válasza:
Szerintem nem éri meg. Persze, mindenki arra gondol először hogy a szerelem a fontosabb és inkább lemond a barátságról. Ez szép és jó, addig amíg nem szakítanak. Utána elvesztettél egy jó barátot. De ha úgy érzed ez egy "igazi" "nagy" szerelem lehet, akkor próbáld meg!
2013. aug. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Erről mindig csak az jut eszembe hogy az ember legjobb barátja a szerelme :)


Vagy a szerelme a legjobb barátja, így jó egy párkapcsolat. :)

2013. aug. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bizony, 7-es:) A párommal, aki 12 éve a férjem, nagyon jó barátok voltunk sokáig. Aztán mindkettőnknek tönkrement az akkori kapcsolata. Egy idő után összejöttünk, egymásba szerettünk. Van egy közös gyerkőcünk is már, még mindig szerelmes vagyok belé, és a mai napig ő a legjobb barátom, pedig vannak jó barátnőim, akikkel sok mindent meg tudok beszélni. Nekünk megérte.
2013. aug. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!