Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiúk! Elmagyaráznátok?

Fiúk! Elmagyaráznátok?

Figyelt kérdés
Fiú-lány barátság téma, aki privit ír, annak küldöm a sztorit.
2013. aug. 9. 23:54
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Felesleges küldened. Igen, megakar dugni.
2013. aug. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehetséges, csak vannak kritériumai

1, Legalább egynek legyen párja

2, Legalább egy ne legyen heteró

3, Legalább az egyik ne vonzódjon testileg a másikhoz

4, Tartsa tudatba mindkettő, hogy a barátság többször tart életen át, mint a szerelem.


saját szabályok és tapasztalatok csupán. Bocsi, most nincsen kedvem végigolvasni a sztorit, nem vagyok olyan állapotban. De tényleg érdekel, akkor írd meg priviben, holnap válaszolok. :)

2013. aug. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Igen, megakar dugni."


Haha :D Nem mindig, de az esetek 99%-aban igaz. Amugy nekem mindig is sok lany haverom volt, de azok HAVEROK voltak. Akivel elkezdtünk "baratkozni", az vagy szexszel vegzodött, vagy az egyik fel reszerol caslodassal es valamikor te vagy a bogar, valamikor meg a szelvedo :)

2013. aug. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem akar megdugni, és ebben 100% biztos vagyok, ugyanis szóba sem áll velem. Ha valaki tényleg segítene, az írjon privit.
2013. aug. 10. 00:12
 5/5 anonim ***** válasza:

Húha, ennek szakértője vagyok, csak éppen lány. :D

Azért írj nyugodtan, hátha tudok segíteni. Megdumálni meg bárkivel meg lehet. :)

2013. aug. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!