Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A fiúk mért nem akarnak...

A fiúk mért nem akarnak barátkozni?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretek ismerkedni fiúkkal baráti szinten, de sajnos a legtöbb fiú félreérti a közeledésemet, vagy ha ő szólít le és meg mondom hogy én csak barátkozni akarok, akkor azt elutasításnak veszi. Ha meg esetleg elkezdünk találkozni meg rendesen beszélgetni, akkor egy ideig megvagyunk és utána ki szokták jelenteni hogy ők többet szeretnének, ezek után meg általában megszakad a kapcsolat. Volt egy nagyon jó barátom, de kb fél éve barátnője lett és azóta hiányzik egy fiú barát. Tényleg csak annyit szeretnék hogy beszélgetni tudjunk, egy hullámhosszon legyünk és jól érezzük magunkat egymás társaságában. Vannak egyáltalán olyan fiúk, akik nem csak párkapcsolati téren nyitnak a lányok felé?

Fiúk, ti barátkoznátok csajjal?

Lányok, nektek van ilyen barátotok/ismerősötök? :)

16/L


2013. júl. 29. 19:54
 1/9 anonim ***** válasza:
én nagyon szivesen barátkozok :)
2013. júl. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
én is pasi párti vagyok barátokként. van olyan akivel nem volt meg a közös vonzalom de barátként nagyon jol megvagyunk, de olyan is akivel kapcsolatom volt, de nem vált be, viszont barátoknak megmaradtunk, mert ugy elviseljük egymást.
2013. júl. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én azért, mert egy lány barátnőnek kell nekem, tehát ölelgetni, puszilgatni, csók, szex, minden, nem akarok egy lánnyal csak barátkozni, arra ott vannak haverjaim.


17/F

2013. júl. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mert ritka az olyan csaj barát aki normális, ha meg az és éppen nincs senkim miért ne lehetne az ő? :D
2013. júl. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Amit a 3. írt az hülyeség, a lányok is emberek, nem két lábon p**ák, akiket ha kedved van, megkefélsz. A lányok/nők is emberek, nem csak azért lettek, hogy a vágyaidat kiéld rajtuk.


Nekem vannak nagyon jó lány barátaim, akikkel el lehet dumálni délután az órák után a suliba, vagy nézni egy filmet, röhögni, szórakozni velük baráti szinten. A fiú barátaimnak is vannak jó lány haverjaik, van aki közös barátja mindannyiunknak. Meg lehet, és meg kell különböztetni azokat, akiket fel akarsz szedni, (kezdjük ott, ahhoz mindkettőtöktől több kell, mint barátságos viszony), és azokat akikkel csak néha összefutsz, dumálsz, és csak haverkodsz velük.

2013. júl. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
fiatalok vagytok. ilyenkor a fiuk még nem mérlegelnek hogy kivel érdemes összejönni, mindenkit akarnak aki jo nö és van egy két közös vonás.ez késöbb már a sok tapasztalat után válik elérhetöbbé.
2013. júl. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

15 éves vagyok, lány, és van fiú barátom, olyan, aki tényleg csak barát. A barátnőim csak "nagyra nőtt óvodás"-nak hívják a háta mögött, elég betoji a lányokkal kapcsolatban, mindig én próbálom meg egy kicsit noszogatni, ha úgy tűnik, valakinek szimpatikus (kevés sikerrel9. De vele is csak azért működik, mert béna a csajozásban (még egy 15 éveshez mérten is), és tudja, hogy nem tetszik nekem, ezért még akkor se merne közeledni, ha tényleg lenne valami. Meg a másik, hogy ha kiismeritek egymást valakivel, lehet, hogy annyira már nem is akar közeledni. Nekem néha nagyon az agyamra megy, és fordítva.

Az meg szerintem kifejezetten szomorú, ha ebben a korban nincs más életcélja az embernek, mint a dugás, oké, hogy ez is része a kamaszkornak, de úgy vagyok vele, hogy engem csak nézzenek egyenrangú félnek, amíg mást nem mondok. :D

2013. júl. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Nem mondtam egy szóval sem, hogy nekem a csajok csak dugásra kellenek.Azt mondtam, hogy egy lány nekem csak párkapcsolatra kell.Egyébként a párkapcsolat már eleve túl mutat a barátságon, szóval lényegében a barátja is vagyok, meg a többi dolog, de csak barátságra nem kell, mert arra ott van haverom.
2013. júl. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Teljesen megértem a hármas válaszolót is...
2013. aug. 1. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!