Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek baj, ha megmasszír...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek baj, ha megmasszírozok egy olyan lányt, akivel nincs köztünk semmilyen szerelmi viszony?

Figyelt kérdés
Nem is járunk, semmi ilyen irányú dolog nincs köztünk, se ő, sem én nem érzünk semmi többet barátságnál. Barátból viszont úgy érzem/érezzük, hogy nagyon jó barátok vagyunk, és mostanában nagyon túlstresszeli magát az iskola miatt. Szeretném, ha egy kicsit ellazulhatna, lenne neki egy kis relax-idő. Tudom, hogy nehéz elhinni, de nem, nem az a célom, hogy legálisan tapizzak valakit, legalábbis a hát és esetleg fej illetve láb/lábfej nem hiszem, hogy túl intim rész lenne. Szóval szerintetek elfogadható ez a dolog? Vagy jó ötlet? 14/F
2012. jan. 4. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is gyakran teszem. Masszőr vagyok.
2012. jan. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem ez nagyon aranyos és kedves gondolat tőled :)

de egyenlőre legyen csak hát, mivel az nem fura. de ez a vedd le a cipőd és megmasszírozom a lábadat dolog már...

de örülni fog neki :)

2012. jan. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha átjön, automatikusan leveszi a cipőjét:D
2012. jan. 4. 19:51
 4/5 anonim ***** válasza:
persze ezzel semmi gond nincs a csajok am is szeretik ha "kényeztetik" őket szóval csak hajrá...én már jó pár csajt megmasszíroztam így csak nyugi ;)
2012. jan. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
akkor megcsaltam a párom a wellness 7végén mikor megmasszírozott egy férfi????:O úristen ,ezt el kell neki mondanom :D
2012. jan. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!