Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » B@z@sak vagyunk? Vagy ti...

B@z@sak vagyunk? Vagy ti neketek is van ilyen kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
Van egy kisebb baráti társaságunk, nagyon szoros kapcsolattal, gyakran járunk együtt bulizni sokat lógunk együtt... van amikor esténként összeülünk beszélgetünk sörözgetünk olyan kanbuli féle, este végén együtt egy francia ágyban alszunk vagy ha grillezünk akkor sátorban alszunk vagy a tűz mellett pléden 4en mint a kismalacok vagy a kölyök kutyák. Mi a véleményetek normális a kis csapatunk? (szerény véleményem szerint nem mert amenyi ökörséget csinálunk a normális lenne az utolsó jelző amit használnék a jellemzésünkre) mindegyikünk szokott csajozni, bár állandó kapcsolata egyikünknek sincs nem tudom ez számítt e. Ja és nem vagyuk swag páwa raj gyerekek :)

2013. aug. 15. 12:00
 1/10 anonim ***** válasza:

Rendszeresen összebújva, meg egy ágyban aludni bizony elég bzis, és szerintem tökre hanyagolható.


Én és a haverjaim is sok időt töltünk együtt, de max 1x fordult elő hogy részegen (!) 2 méteren belül dőlt ki az egyik barátom.


Ha nem reklámozzátok nincs para, de szerintem akkor is gáz. Ezt nem sértésként mondom, a véleményünk kérted...

2013. aug. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem összebújva alszunk, hanem inkább egymáson, reklámozni nem szoktuk
2013. aug. 15. 12:19
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi buz!s nincs ebben. Barátok vagytok, azok pedig szabadabban mozoghatnak a skálán, mint mondjuk egy haver, akit kirúgnék magam mellől, ha - mint az előttem szóló említette - 2 méteren belül jön. Inkább... becsüld meg. Hidd el, basszuskulcs, egy vagy a kevesek közül, akik legjobb barátokkal büszkélkedhetnek. Ez mostanság nem akkora divat.
2013. aug. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi ilyen nincs benne, sokan irigyelhetnek titeket, hogy tudtok élni legalább. Bár én lettem volna ilyen mindig.
2013. aug. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hany evesek vagytok?
2013. aug. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
18, 17, 17, 16
2013. aug. 15. 14:28
 7/10 anonim ***** válasza:
54%

Haaat... Mindenesetre erdekes. :/

Elözö voltam.

2013. aug. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Egyáltalán nem b*zis..Sőt örülnék neki ha ilyen barátaim lennének,nem pedig akik kibeszélnek, lenéznek... :/ Örülj neki hogy ilyen barátaid vannak! 17/f
2013. aug. 16. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem buz's!:) Legalábbis addig tuti nem, míg nem vonzódtok egy máshoz.

Ahogy olvastam nekem amúgy tökre a másnaposok jutott eszembe:D Jó ez. Nekem lány létemre egyetlen barátnőm van, vele sem töltök sok időt, és bizony nagyon hiányzik egy ilyen említett idióta társaság:) 16L

2013. aug. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Invesztáljátok a csajokat is, puha párnán jobb aludni.
2013. aug. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!